AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Yemek Ve Davetsiz Misafirler...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

İş/Hobiler : PM atarak insanları rahatsız etmek asdfgh :D

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   C.tesi Ekim 16, 2010 11:15 am

x x x x

Katılcak Kişiler: Venüs Davıs, Natalia Aphrodite Tesher, Miley Natalié Leonél, Justin Nathaniel Darcia, Cristopher Nick Darcia
Zaman: Akşam, 21.30
Kısa Kurgu: Kırmızı Bir Çaylak Aph'ı kaçırması ve Miley'nin bunu fark etmesi sonucu.Miley,Justin ve Nick'le beraber Aph'ı araması ve kırmızı çaylaktan kurtarması...

RP IN...

Açlığım, psikopatlık duygularımı uyandırınca bir insan kaçırdım ve tünellere götürdüm.
Ağzını kapattığım için sesini çıkaramıyordu. Ve insan olduğu için bir Kırmızı'dan güçlü de değildi.
Tünellere getirdim ve kanını emmek için hazırlandım. Ama çok hareketli ve inatçıydı zapt edemiyordum.
Bu kadar acımasız değildim aslında. Ama açlık duygusu bütün bedenimi sarmıştı ve beni acımasızlığa sürüklüyordu.
Kız çığlığı bastı.
"Lanet olsun, kapa çeneni!"
"Ahh, bırak beni!" diye haykırdı. İnanılmaz korkmuştu ama ben de çok acıkmıştım...
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   C.tesi Ekim 16, 2010 4:59 pm

Pis, paslı bir kokuyla uyandım. İçeride loş bir ışık vardı. Görmek çok zordu. Önümde beni ellerimden sürükleyen bir kız vardı. Sarı saçları vardı. Canım yanıyordu. Kollarım kanla kaplıydı, bacaklarım da aynı şekilde. Büyük ihtimalle başım da da yaralar vardı ama göremiyordum. O anda çığlığı bastım. Kız bağırdı. "Lanet olsun. Kapa çeneni" Bu sesi tanıyordum. Gece Evi'nden hatırlar gibiydim. O anda anladım tünellerdeydik. Kız beni sonunda bi yere bıraktı. Yüzünü görebildim. Şok oldum. Bu kızı Gece Evi'nde görmüştüm. Kızın adı Venus'tü. Fazla tanımazdık birbirimizi ama konuşurduk ara sıra. Sonra onu gördüm. Alnındaki işareti gördüm. Bir kırmızı çaylak olmuştu. Beni tanımıyordu. Tanımayacaktı da büyük ihtimalle. Görünüm değiştirmeyi denedim. Belki o zaman tanırdı ama görünüm değiştiremedim. Gücüm yetmedi. Çığlık attım yeniden. Canım yanıyordu.
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

İş/Hobiler : Öğrenci - Şarkıcı // Sopayla nesneleri veya insanları dürtmek xD xD

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Salı Ekim 19, 2010 2:22 pm

Miley alışveriş'ten yeni dönmüştü. Sebze, abur cubur ve dahası yemek yapmaktan iyice sıkılmıştı kesinlikle Aph'ı yemek kursuna gönderecekti, Miley sessizce Aph'ın kapısını açtı onu korkutmak istiyordu genellikle Nate ile konuştukları için dalgın olurdu. Hemen kapıyı açtı ama Miley ağzını bile açmadı oda bommoştu hatta yatağı bile düzenliydi. Miley kendi yatak odasına gitti, Aph'ı aradı fakat evde unutmuştu. Biraz endişelenmişti ya başına kötü bişi olduysa, mantıklı düşünmeye başladı. İlk önce Nick'i arıyacaktı fakat onun elinden hiçbişi gelmezdi.
Evet kesinlikle onun elinden bişi gelmez! Ben en iyisi Nate'i arıyayım diye düşüncelere daldı. Nate'in numarasına baktı ve biraz düşündü

Miley o bir Vampir iki seçeneğin var ya Nate gerçeği söylüyeceksin ve o çılgına dönücek yada Nick'i arıyacaksın o Nate sakince söylüyecek Miley bu düşünceye vardıktan sonra
"Kesinlikle Nick'i aramam lazım! Şimdi Nate'le uğraşamam" demişti. Ama sadece kendisi vardı. Buna ayıracak vakiti yoktu hemen "yes" tuşuna bastı.
"Selam Nick. Ben Miley, Aph gizemli şekilde ortadan kayboldu ve Nate sakince söylersen sevinirim" birden Nate'in ne dediğini duymuştu. Miley hemen telefon ekranına bakmıştı. Olamaz! Yanlışlıkla Nate'i aramışım Miley hiçbişi olmamış gibi davranarak "Nasılsın dostum Nate! Uzun zamandır görüşmüyoruz ha? Miley kedersiz şekilde kafasını sallarken Nate beni öldürecek gibi düşüncelere dalmıştı Miley....
Kullanıcı profilini gör
Freja Lærke Delphia

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Salı Ekim 19, 2010 2:40 pm

Aphrodite'in doğum günü yaklaşıyordu. Ona uzun zamandır istediği iPhone 4gs'İ almıştım. Yanında da üç çeşit farklı kapak. Onu gerçekten çok seviyordum. Onun istekleri benim için hayatımdan bile önemliydi. Birden telefonum çaldı. Arayan Miley'di.
"Selam Nick. Ben Miley, Aph gizemli şekilde ortadan kayboldu ve Nate sakince söylersen sevinirim" dedi. Nick mi? diyecekken o nda duydum. Aph gizemli bir şekilde kayıp mı oldu? Sonra yanlış birşey yapmış gibi düzeltti. "Nasılsın dostum Nate! Uzun zamandır görüşmüyoruz ha?" Bir banka oturdum sinirlenmiştim. Bağırdım. "Miley, Aphrodite nerede ? " Miley garip garip sesler çıkardı. "Çıkar ağzındaki baklayı" dedim. Konuşmamı sakinleştirmeye çalışmıştım. Konu Aphrodite olduğunda gözüm hiçbirşeyi görmüyordu. Çünkü Aphrodite'İ çok çok seviyordum. Miley sonunda konuştu.
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

İş/Hobiler : Öğrenci - Şarkıcı // Sopayla nesneleri veya insanları dürtmek xD xD

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Salı Ekim 19, 2010 2:52 pm

Miley, Nate'in sinirli olduğunu anlayınca "Hey koca adam ilk önce sakinleş Aph'ın nerede olduğunu bilseydim seni aramazdım! Eğer Aph'ı çok seviyorsan sen ara! demişti Miley ve sinirli şekilde koltuğa atmıştı telefonunu sonra yanına araba anahtarlarını aldıktan sonra evden çıkmıştı telefonu çalıyordu. Fakat Miley onu duymazdan geliyordu. Ağzındaki baklayı çıkar! Ha birde onu centilmen sanıyordum. Sanırım Nick'e bir özür borçluyum diye hep aklından aynı düşüncelere dalmıştı.
Miley birden Aph'ın siyah ceketini görmüştü, garipti bunu asla üstünden çıkarmazdı hemen arabasından indi ve Aph'ın ceketini aldı arabaya döndüğünde cevapsız arama 12'ye ulaşmıştı ve hepsi Nate'dendi. Miley bu gürülteye artık dayanamadı ve telefonu açtı "Tamam sizin evinizin sokağındayım birazdan evinize ulaşırım" diyerek son sürat Nate ve Nick'in evine gitti. Onların evine ulaştığında Nick'i ön koltuğa almıştı. Nate'in ne yapacağı belli olmazdı "Hey üzülme bunu yolda buldum" diyerek Aph'ın ceketini Nate atmıştı belki de biraz onu sustururdu çünkü Aph'la ilgili Miley'e bağırması sinir bozucuydu...
Kullanıcı profilini gör
Freja Lærke Delphia

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Salı Ekim 19, 2010 3:08 pm

"Bak özür dilerim. Çok sinirliydim" dedim. Sonra Aphrodite 'in ceketini elime aldım. Miley cevap vermedi. Ceketin kolunda biraz kan vardı. Korkuyla "Miley" dedim. Miley "Ne!" dedi. "Ceketin kolunda kan var" diyebildim. Miley hemen arabayı durdurdu ve bana baktı. Ceketin kolunu gösterdim. Miley dudağını ısıdı. Nick Miley'nin elinden tuttu. O anda cebimde hediye paketli iPhone'u hatırladım. Elime aldım. Camdan aşağı atmak istiyordum. Eğer Aphrodite'e birşey olursa ben biterdim. Onu çok seviyordum. Kafayı yerdim. Miley ağlıyordu. "Ölmüş olamaz" diyebildim en sonunda. Miley'e baktım. "Onu hızlı bulursak ölmez belki" dedim. Miley kafasını salladı ve arabayı çalıştırdı. Son hızla gidiyordu. Hiçbir şey düşünemiyordum. Düşünebildiğim tek şey Aphrodite'i. Harika. Kafayı yemeye başlamıştım işte. Uzun süre sessizlik oldu. En sonunda Nick " Nereye gittiğimizi biliyor muyuz?" diye sordu. Hayır bilmiyorduk. Belki bir ipuçu daha görürüz diye düşünerek yola baktım. Philbrook Müzesinin yakınlarında Aphrodite'in tacını gördüm. "Dur" dedim Miley'e. Hemen arabadan indim ve tacı elime aldım.

Not: Nick'i yanlışlıkla konuşturdum Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Salı Ekim 19, 2010 3:17 pm

Miley üzgün gözlerle, yola bakıyordu. Sonra herşeyin farkına vardığında kısık sesle "Bu bir tuzak" Nate hiç bişi anlamamıştı "Seni dahi! Bu bir tuzak Aph'ı kaçıran kişi bizi kendine çekmeyi başardı, sanırım nerede olduğunu biliyorum" Nate ve Nick tek kelime bile etmemişti. Miley hemen "Kırmızı Çaylak"ların yaşadığı yere gelmişti. Hemen arabadan indi. Nate tam konuşucakken, Miley tam zamanında onu durdurmuştu. "Sen ne biçim vampirsin! Kırmızı Çaylaklar heran bizi duyabilir. Eğer duyarsa zamanı dondurup işi kontrol ederim. Unutmayın sadece işler ters gittiğinde bu yeteneği kullanabilirim" diyerek onları uyarmıştı. Umarım düşündüğüm gibi olmaz. Fakat Aph'ın yaşadığını hissediyorum, umarım yanılmam diyerek binlerce kez Nyx'a dua etmişti, ve o ürkünç mağraya girmişti. Vay canına burası hatırladığımdan beri daha da korkunç olmuş. Aslında en son ne zaman buralarda heyecan yaşadım hiç hatırlamıyorum Miley önden gidiyordu sonra herşeyin farkına vardığında, Nate'i önüne almıştı "Ben bir kızım ve sen de erkeksin aradaki farkı anlamış olman lazımdı dahi bilim adamı" demişti fakat bunu çok kısık söylemişti. Nick ise Miley'nin elinden tuttmuştu ona birşeyler olmasını istemiyordu, Miley Nick'e gülümsemişti....
Kullanıcı profilini gör
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 10:33 am

"Hayır... Hayır... Lütfen, bırak gideyim!"
Kız ağlıyordu.
O srada dışarıdan sesler gelmeye başladı. Ayağa kalktım ve konsantre oldum. Dışarıdan sesler geliyordu.
"Lanet olsun. Umarım içeriye girmezler," dedim. Daha sonra yüzüme bir gülümseme yayıldı.
"Ziyaretçiler," diyerek havayı kokladım. "Bir vampir ve..." Gülümserken gözlerim parlıyordu. "Yemek."
Yanımdaki kızın gözleri kocaman açıldı. "Yemek?"
Sinsice sırıttım. "İnsan. Vampirin yanında iki tane de insan var."
"Aphrodite?"
Bir erkek bağırmıştı.
"Nate!" diye haykırdı kız. Ağzını kapattım ve kısık bir sesle "Kapa çeneni!" dedim.
"Ah, aslında dördünüzü de öldürebilirim," dedim ve yaklaşan ayak seslerini dinlemeye devam ettim...

Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 1:47 pm

rp out.
başkalarının konuşmasını yapmayınız lütfen .D
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 3:09 pm

Başım dönmye başlamıştı. Kusacak gibi oluyordum. Fazla kan kaybetmiş olmalıydım. Daha kanımı içmeye başlamamıştı bile. En azından çok az içmişti. Hayatımda yapmadığım şeyi yaptım birden. Son gücümle yalvardım. "Hayır...Hayır... Lütfen, bırak gideyim!" Dışarıdan sesler geliyordu. Venus ayağa kalktı ve dinledi. Sonunda konuştu. "Bir vampir ve... Yemek!" Gözllerim kocaman açıldı. "Yemek? Dahi madem yemek yemekle besleniyordun neden beni kaçırdın?" dedim. Venus gözlerini devirdi. "Kes sesini!İnsan. Vampirin yanında iki tane de insan var" Birden Nate'in sesini duydum. "Aphrodite?" İçim bir umutla doldu. "Nate" diye bağırdım. Venus telaşla ağzımı kapadı. "Kes sesini" Nefes alamıyordum. Çok güçlüydü. Vıykladım. "Ah, aslında dördünüzü de öldürebilirim" dedi. Bayılmak üzereydim. Sonra dudağımdaki kanı gördüm. Başımdan aşağı doğru akıyordu. Hem e çok fazla. Gözlerimden akanla yaşla karıştı. Eğer ölürsem diye düşündüm. Tanrıçam beni yanına al...

Not: Klavyem bozuk. Yani değil de harfleri bazen basmıyo :'(

En son Natalia Aphrodite Tesher tarafından Çarş. Ekim 20, 2010 3:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 3:22 pm

Miley tünelin sonunda ışık görmüştü. "İkinizden biri giricek mi yoksa ilk ben mi gireyim" ikisi birden Miley'i işaret etti. Ha birde vampir olucak şu işe bak beni yolluyorlar diye kötü kötü düşüncelere dalmıştı. İlk önce saklanmıştı Aph'ı görmüştü yerde kanlar içinde yatıyordu birden Miley tiksinmişti, hemen onun yanına koştu aslında kırmızı çaylağın onun kanını içmesi hiç önemli değildi. Nate sonradan belirmişti, birden bire Kırmızı Çaylak Miley'i fark etmişti fakat Nick demir bir cisimle Kırmızı Çaylağın kafasına vurmuştu onu oyalamak için Miley kızın suratına iyice bir bakmıştı ve olanlara inanamamıştı bu Venus'tu. Miley ile eskiden iyi anlaşırlardı fakat sonradan bir olay yüzünden küsmüşlerdi. Nick bir nevi kaçıyor, Nate Aph'a bakıyordu, Miley ise ne yapacağını bilemez halde Nick'in çağresizliğine bakıyordu gerçekten bu sefer kapana kısılmışlardı....
Kullanıcı profilini gör
Nicholas Jerry Darcia

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 3:33 pm

Nick, tünelin sonuna ilk Miley'nin girdiğini görmüştü. Onu durdurmak istemişti, fakat başaramamıştı en son kendisi girmişti. Kırmızı Çaylak Miley ve kanlar içinde duran Aph'a doğru yürüyordu, eline aldığı ilk demir cisimle Çaylağın kafasına vurmuştu, fakat çaylak buna pek fazla sinirlenmiş gözüküyordu. Hemen Nick'i kovalamaya başlamıştı, Nick ne yapacağını gerçekten bilmiyordu. Nate hipnotize olmuş gibiydi, Miley ise ne yapacağını bilmez şekilde Nick'e bakıyordu. "Birisi bana yardım etsin yorulmaya başladım. Miley lütfen!" Miley başını sallamıştı. Daha hazır değildi konsantre olamazdı zaten. Peki ya ben, bende bişiler hayal edebilirim pekala düşünelim fakat Nick bile konsantre olamıyordu bu Nick ve diğerleri için yolun sonu mu oluyordu....
Kullanıcı profilini gör
Freja Lærke Delphia

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 3:52 pm

Kan kokusu beni cezbediyordu. Aphrodite'e baktım. Şok olmuştum. Canı yanıyordu ve onu gördükçe ağlamak istiyordum. Onu ne kadar sevdiğimi bir kere daha hatırlıyordum. O anda olanlardan hiçbirini göremiyordum. Sadece kanlar içinde duran Aphrodite'e bakıyordum. Nick ve Miley'e yardım etmek, Kırmızı Çaylağı öldürmek istiyordum aslında ama yapamıyordum. En sonunda Aphrodite çığlık atınca kendime geldim. Aphrodite ölmek üzereydi. Miley onun önünde duruyor, Nick ise kırmızıdan kaçıyordu. Kırmızı çaylağa yaklaştım boğazından tuttum. Kırmızı çaylak benden daha güçlüydü. Sonra onun yüzünü gördüm. Onu tanıyordum. Adı Venus'tü. Okuldaki en güzel kızlardan biriydi. Aphrodite'le tanışmadan önce onu tavlamaya çalışıyordum. Aphrodite'e baktım. Yüzündeki kanlar çoğalmıştı. Ben Aphrodte'e bakarken kırmızı çaylak hbenim boğazımı sıkmaya başladı. "Nick" diyevildim. Yardım et demek istiyordum ama zor nefes alıyordum.
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 3:59 pm

Miley küçükken gittiği karete kursunu hatırladığı yavaşça ayağa kalktı ve kırmızının üzerine doğru yürüdü. Nick, Miley'nin ne yapacağını merak ediyordu. "Tamam Venus burada seninle bir dövüş kaybedirsem beni alırsın ve Aph'ı bırakırsın kazanırsam dördümüzü bırakırsın ve Nick sana istemeyeceğin kadar hayal eder" Kırmızı, Nate'in boğazını bırakmıştı. Nick ve Nate, Miley'i korumaya çalışıyorlardı fakat Miley ikisinide geriye çekti. Venus birden saldırmaya başlamıştı Miley ise sanki onun hareketlerini önceden görmüş gibi onun hareketlerine karşı savunma yapıyordu "Hadı Kırmızı ! Senden daha iyisini beklerdim" demişti. Daha da kızmaya başlamıştı göz rengi tamamen kan bürümüştü kesinlikle acıkmıştı. Oysaki Miley'nin her zaman yedekte bir planı vardı. Birinci planı Nick'e bir güneş hayal etmesini söylüyecekti böylece kolayca kaçıcaklardı. Umarım işe yarar diye düşüncelere dalarken. Miley Venus'e bir yumruk atmıştı fakat, Venus kendisini savunduğu için pek işe yaramamıştı. İkide bir dahada hızlanıyordu fakat bu hiç birşeyi değştiremezdi Aph yavaş yavaş ölüyordu....
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Çarş. Ekim 20, 2010 4:25 pm

"Miley yapma" dedim. Zaten ölmek üzereydim ama eğer Miley kaybederse... O da ölebilirdi. Nate'e baktım. Son kez onun gözlerine bakıyor olmaktan korkuyordum. Miley beni duymuyordu. Venus'e bağırmak istedim ama artık sesim çıkmıyordu. Miley iyi karate yapıyordu ama Venus ondan daha güçlüydü. Çok daha güçlü. Venus'Un bunu yaptığına inanamıyordum. Venus hiçbir zaman çok iyi kalpli bir çaylak olmamıştı ancak kırmızı çaylak'ta olsa onun bu kadar kötü olacağı aklıma gelmezdi. En azından bizi unutamazdı. Miley'le onlar, son kavga hariç iyi anlaşırlardı. Acaba Aphrodite gelse ona da aynı şeyi yapar mıydı. Elbette kendimden değil. LaFont'tan bahsediyordum. Gözlerim kararmaya başlamıştı. Çığlık atmak istiyordum ama kötü bir huyum; çığlık atınca bayılmamdı. Eğer bayılırsam mutlaka ölürdüm. Gözlerimin açık olması lazımdı. Hayata tutunmam lazımdı. Nate için. En yakın arkadaşım Lie için....
Kullanıcı profilini gör
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Perş. Ekim 21, 2010 2:51 pm

RP OUT: Çok yazıyorsunuz yaa Very Happy Sizin hızınıza yetişmek zor Very Happy Sizin yazdıklarınızın arasında benimkiler kayboluyor xD

RP IN...

Kovalama, olayı bitince "Nate" adlı vampir beni boğazlamaya başladı. Sonra birden durdu. Beni tanımış gibiydi.
Ahh... Ben de onu tanıyordum. Bu Justin Nathaniel Darcia idi. Eskiden beni tavlamaya çalışıyordu. Artık bir Vampirdi.
"Vampir," diye mırıldandım tükürür gibi. Duymadı.
Aphrodite denen kıza bakarken fırsattan yararlanıp parmaklarımı boğazına doladım.
"Tamam Venus burada seninle bir dövüş kaybedirsem beni alırsın ve Aph'ı bırakırsın kazanırsam dördümüzü bırakırsın ve Nick sana istemeyeceğin kadar hayal eder."
Bunu söyleyen, -kokusundan anladığım kadarıyla- insan olan kızdı. Parlayan şeylere meraklı olan bebekler gibi ilgiyle ona döndüm ve Justin'i bıraktım.
Çok kısa bir süre birbirimize baktık ve onu hazırlıksız yakalamış olma ümidiyle saldırdım. Saldırma tekniklerim harikaydı ama o, hareketlerimi profesyönelce savuşturuyordu. Sanki... Sanki aklımı okuyordu.
Aphrodite can çekişirken dövüşmeye devam ediyorduk.
"Miley yapma."
İkimiz de durduk. Çok acı çekiyordu. Ölecekti.
Miley beni bıraktı ve Aphrodite'in yanına koştu.
"Aph! Sakın gözlerini kapatma!"
Nate ve Nick de yanındaydı. Nate kafasını bana çevirince yanağından süzülen bir damla gözyaşını gördüm.
Gözlerimiz buluşunca, gözlerindeki aşkı da görmüştüm. Aphrodite'i deli gibi seviyordu.
Ben ne yapmıştım?
Pişmanlık duygusu tüm benliğimi sararken, içimde birşeylerin ezildiğini hissettim. Yere, dizlerimin üstüne çöktüm.
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Perş. Ekim 21, 2010 2:58 pm

Miley, dövüşürken birden durdu, ve Aph'ın yanına gitti. Onun üzerine çöktü ve Nate'in yanağında bir damla yaş gördü. Miley inanamamıştı, Nick'in anlattığına göre Nate duygularını belli etmezdi. Miley gülümsedi "Seven insan belli eder, Nate" fakat o anda kırmızı dizlerinin üstüne çökmüştü. Vay canına! Bu düşündüğümden de kolay oldu Miley hemen ayağa kalktı, Nick hayal kurarak Aph'ın derin olmayan yaralarını iyileştiriyordu. Kırmızının pes etmiş gibi bir hali vardı, neden birden durmuş olabilir ki? Suçluluk olabilir mi? Bazenleri sorular asla çözülmeyecek fakat her problemin bir çözümü vardır. Fakat oysaki daha ısınmıştım! Miley, Nate sarıldı. "Bu iyi hissetiriyor mu?" Nate cevap vermemişti fakat başını salladı. Miley gülümseyerek "Harika"diyebilmişti. Fakat Kırmızı açlıktan delirmişe görünüyordu....
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Perş. Ekim 21, 2010 3:23 pm

"Canım yanıyor" diyebildim. Nick'İn hayalgücü sayesinde en azından artık nefes alabiliyordum. Nate de Miley de hemen yanıma koştular. O anda çaylak olmayı o kadar çok diledim ki... Hiç bi' yere gidemeyiz gibi geliyordu. Gözlerimi kapattım sonra yavaşça açtım. "Başınızı belaya soktum. Özür dilerim" Gece Evi'Nde olsam bunu demezdim. Dersem de herkes şok olurdu. Oysa şimdi... Yanımdakilerin biri sevgilim diğerleri ise en yakın arkadaşlarımdı. O sırada Venus'e baktım. Konuşursam sesimin yüksek çıkacağını. Bunun da bütün gücümü tüketeceğini biliyordum. Eski halime dönemezdim. O zaman ölmem garanti olurdu. Delici bakışlarla ona baktım ağladığını görüyordum. Sonra Nate'e o da ağlamıştı. Kısık bir sesle "Koca bebeğim benim" dedim. Nate gülümsedi. Ama gözleri gülmüyordu. Ben iyiyim diyemezdim açıkçası. Kötüydüm. Hem de çok. Elimi kaldırdım ve yüzünü okşadım. Julie'nin öldüğü an aklıma geldi birden. Kırmızı çaylak olmamıştı.... Ölmüştü.... Onu özlemiştim. Buradan sağ kurtulursam ilk istediğim şey ona mum yakmaktı.
Kullanıcı profilini gör
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Cuma Ekim 22, 2010 1:20 pm

Onların birbirine kavuşması beni mutlu etmişti. Ama üzülmelerine ben sebep olmuştum. Bu yüzden kendimden nefret ediyordum.
Miley bana döndü. Sanırım bir dövüş daha istediğimi sanmıştı.
"Onu Gece Evi'ne götürün."
Pişmanlık duygusuyla yanıp tutuşurken, yalnız kalmak istiyordum. Ayrıca açlığım yüzünden onlara zarar verebilirdim.
"Gidin buradan, kendimi tutamazsam size zarar verebilirim."
Nate, Aphrodite'i kucağına aldı ve çıkışa doğru ilerlediler. Miley, Nick ve Nate, son kez arkalarına baktılar. Gözlerinde pek fazla nefret göremiyordum. Kinci kişiler değillerdi sanırım.
Onlara saldırmamak için kendimi zor tuttum. Yumruklarımı sıkarak kendime hakim olmaya çalıştım. "Daha hızlı." Kafalarını çevirdiler ve adımlarını sıklaştırdılar.
Dışarı çıktıklarından emin olunca yere oturdum ve yüzümü ellerimin arasına aldım. Bana birşeyler oluyordu.
İçimdeki karanlık yavaş yavaş yok oluyordu...
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Yemek Ve Davetsiz Misafirler...   Cuma Ekim 22, 2010 3:10 pm

RP bitmiştir... .D
&kilit
Kullanıcı profilini gör

Yemek Ve Davetsiz Misafirler...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Pizzayı çatal bıçakla yemek