AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Sonsuz Bekleyiş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Heian Quermoon

MesajKonu: Sonsuz Bekleyiş   Paz Ekim 17, 2010 4:08 pm

Wampir bedenideydi. Dünya'ya gelmeyeli baya olmuştu fakat hiçbirşey değişmemişti, Seçimlerin savaşıydı bu savaşta artık kendisininde yer alma zamanı gelmişti. Üzerinde bir takımelbise duruyordu, Kravatı dışında üzerindeki herşey siyahtı. Kravatı ise kırmızı tontaydo mavi gözleriyle soğuk bir bakışla kaldırımda duruyordu. Tabi bu kimse'nin dikkatini çekmiyordu. Konsantre olmaya başladı zihninde "Bridget Monique Darcia" deyip ismin sahibinin zihnine bir telepatik mesaj yollamıştı sonra aynı yöntemle şu sözleri fısıldıyordu "Oklahoma Şehir'nin merkezi..." diye ekledi soğuk kanlılıkla

]

Telepatik mesajlarını kendisinin yolladığını belli etmeyecek şekilde yollamıştı. Fakat daha fazla ayakta durmamalıydı. Bu yüzden 2000 model ve sıkça onunla seyahat ettiği araç'ın arka koltuğunun kapısını açar. (zaten araba'nın yanındadır.) içeriye girince şöför koltuğundaki wampir şöför'ü "Merhaba efendim." der sakin bir tavırla "Merhaba Ronnie" der heian sivri ve kalın bir sesle Heian ses tonunu neşeli bir tavırla değiştirerek "Ronnie bu arada bir yere ayrılma sakın. Bir misafirimiz olacak."[b] Ronnie adlı şöförü başıyla "tamam" işareti yapar ve beklemeye koyulurlar Heian Dünya'ya en son geldiği zamanı ve en son konuştuğu fiziksel varlığı düşünmeye başlar...84 Yıl aslında fazla uzun bir zaman değildi. Tabi fiziksel varlıklar için bir ömür demekti bu kendisi yüzünden onca olandan dolayı dolaylı olarak bile olsa kendisini sorumlu tutuyordu. Ve haksızda sayılmazdı... [/b

En son Heian Quermoon tarafından Cuma Ekim 22, 2010 1:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   Cuma Ekim 22, 2010 3:40 pm

Okulun içinde boş boş geziniyordum. Zihnime aniden bir ses girdi ve adımı fısıldadi. ''Bridget Monique Darcia..'' Aniden duvara tutundum ve kafamın içindeki ses devam etti. ''"Oklahoma şehir'nin merkezi..." Ne olduğunu anlayamamıştım. Başıma aniden giren ağrı biranda gitmişti. Elementleri devreye soktum bu sesin nerden gediğini bulmaları için. Ama sonuç sıfırdı. Bunu yapan kişi arkasında hiçbir iz bırakmamıştı. Koridordan geçen 2-3 çaylak yanıma gelmeye çalıştılar ama noları el işaretimle durdurdum. ''Ben iyiyim çocucuklar..'' dedim ve o kendinden emin yüksek rahibe gülmüsemesini takındım. Hemen odama gidip dolabımı açtım. Üstüme bir elbise giydim ve çantama bana gerekli olan şeyleri doluşturdum. Banyoya gidirp işaretimi kapattıktan sonra odamdan çıktım ve kapıyı gitledim. Hızlı adımlarla merdivenlerden indim. Boş avluda sadece benim topuklu ayakkabı sesim duyuluyordu. Ana kapıya olaştığımda kapıda görevli olan Erebus'un Oğulları bana selam vererek kapıyı açtılar ve bende onlara gülümsiyerek selam verdim. Gece Evinden dışarı çıktığımda dışarda beni bekliyen arabama ilerledim ve hemen bindim. Oklahoma'nın şehir merkezine farz ettiğimden daha çabuk varmıştım. Bir yere park ettiğimde arabadan indim ve etrafıma bakınmaya başladım. Tam o sırada biraz daha uzakta ileriye park eden araç dikkatimi çektin. o yöne baktığım anda farklı eşsiz bir güç hissettim. O araç beni kendine çekiyordu. Farkında olmadan adımlarım araca doğru sürüklemeye başlamıştı. Eğer geri gönersem salak gibi dururdum o yüzden yüzümdeki kararlılığı bozmadan arabaya doğru ilerlemeye başladım..

Yüksek Rahibeniz, seksi ve kötü oldu. Nahihiiha. ^^
Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   Cuma Ekim 22, 2010 4:38 pm

Ronnie telaşlı bir şekilde "Efendim bir kadın buraya doğru geliyor." der. "Darcia" beklenenden çabuk gelmişti, diye düşünür "Misafir..." diye fısıldar. Ronnie fısıldamayı anlamış olacak ki aşağı iner ve Heian'nın yanındaki koltuğun kapısını açar ve "Darica" kendisini duyabileceği bir mesafeye geldikten sonra Ronnie "Buyrun, hanımefendi" der. Heian dikiz aynasından Rahibeye bakar beklediğinden daha kuvvetli gibi görünüyordu, belkide büyük planındaki büyük yardımcısı gerçekten oydu veya değildi. Planındaki büyük yardımcısı olmasa bile onla aladar olacağı kesindi. Daha önce geçmişte yaptığı "Pozitif" ve "Negatif" olan onun hakkındakli fiziksel varlıkların düşüncelerini öğrenmişti umarım iyi anlamda olanlar doğrudur diye umuyordu...

Gerçi tarihler boyunca "Darcia" gibi Fiziksel varlıklar hep gelmiş,geçmişti...Umuyorduki daha önceden bizaat konuştuğu fiziksel varlıklar gibi havalanmazdı, geçmişte bizaat konuştuğu için Fiziksel varlıklar için önemli olan canlılarla havalanmışlar ve kendilerini üstün görmüşlerdi. Darica'nın bu hataya düşmemesini ümit ediyordu. Fakat; onlar pek dindar değildi. Gerçi rahip veya rahbelerde Heian'a göre pek dindar sayılmazlardı. Heian doğru riskleri aldığını ümit ediyordu. Tabi bu düşünceleri yüzüne yansıtmıyordu yüzünde soğuk bir ifade vardı. Şöförü Ronnie halen ayakta hazırol pozisiyon'nunda Darcia'yı bekliyordu "Ronnie hazırol duruşunda durmana lüzüm yok gayet normal olabilirsin." der Heian Ronnie ise yüzünü hafifçe ona çevirerek saygı gösterdiğini belli eden çekingen bir tavırla "Teşekkürler efendim. Ben böyle iyiyim." der Heian umursamadan ve bakış açısını değiştirmeden "Peki, Ronnie sen bilirsin." dedikten sonra Ronnie bakışlarını tekrar gelen rahibeye doğru çevirdi ve onu iyice bir saldırı ihtimalline karşı süzdü.
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   C.tesi Ekim 23, 2010 1:09 pm

Arabaya doğru yürümeye başladığım sırada şöför koltuğunda oturan bir adam arabadan indi. Arabanın içinde bir adamda oturuyordu ama onun sülietini seçemiyordum. Elemenler'e arabanın çevresini sarmalarını emrettim ama ilk defa elementler işe aramamıştı. Elenmenler vücuduma geri döndüğünde ani bir sarsıntı hissettim. bu arabanın içinde büyük bir güç patlaması vardı. Kalona veya Tsi-sgili'den daha fazla bir güç patlaması.. Ani sarsıntı geçirdiğim anda yanımdan karşıya geçmek üzere olan insanlar bana bakmaya başlamışlardı. Hemen kendimi toparlama ihtiyacı hissettim ve yüzüme hafif şaşkın bir gülümseme taktım. Sanki topuğum kırılmış gibi ayakkabımı düzelttim ve ilerlemeye devam ettim. Arabadan inen adam hazır ol pozisyonunda bekliyordu. Yanına yaklaştığım zaman adamın beni dikkatli bir şekilde süzdüğünü fark ettim gözlerimde onunla temas kurgum ve güven vermeye çalıştım. Yanına geldiğimde sakin bir sesle ''Buyrun Hanımefendi.'' diyerek bana arka kapıyı açtı. Tahmin ettiğim gibi arabanın içinde bir kişi daha vardı. Önce söför'ün yüzüne baktım ve sonra tereddüt içinde arkada oturan adamın yanıda oturdum. Şöför kapıyı kapatım dışarda beklemeye başlamıştı. Bir şeyler dönüyordu. Ama bunu çözmem uzun zaman alacakmış gibi görünüyordu. Yanımdaki adam dışarıya bakarken donuk bir sesle ''Hoşgeldiniz Bayan Darcia..'' dedi ve yüzünü bana çevirdi. Bense aptal bir ifadeyle adamın suratına bakıyordum.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   C.tesi Ekim 23, 2010 1:34 pm

Heian, Darcia'yıyı süzdü. Baya şaşırmış ve sarsılmış gibi görünyordu "Annem sizin gibilerden ara sıra bahasederdi." dedi soğuk kanlılıkla ve yüzünü ona doğru dönmeden doğruca ilerisine bakarak [/b]"Siz Annemi tanıyorsunuz. Lakin; benimle görüşemediniz henüz ben Heian" der. sesini birazdaha fiziksel varlıkların sesine yükselterek yüzünü ilk önce hafifçe bakış şeklini değiştirmeden sağ cama ve sol cama bakar Fiziksel varlıklardan bazılarının arabaya baktığını görür. Böyle basit şeyleri anormal olarak gösterilmesini bazen tuhaf buluyordu. Her ne kadar bunlar için normal olsa bile....

İnsanlar'In bakışları altında sohbetine devam etmek istemiyordu. Bu istemediği bazı kişilerin dikkatini çekebilirdi bu yüzden gene aynı edayla fakat sesini birazdaha yükselterek "Ronnie gidelim." der ve Şöförü Ronnie hemen hazırol duruşunu bırakarak şöför koltuğunun kapısını açarak içeri girer, sonrada kapıyı kapatınca dikiiz aynasından Heian'a bakarak "Efendim nereye gidelim ?" diye sorar sakin ve heyecanlı bir tonla heian soğukkanlılıkla
der. ve Ronnie başıyla "Tamam " işareti yaparak zaten gerekli yerde olan araba'nın anahtarını çevirir sonrada motor çalışır bulundukları yıla göre biraz gürültü çalışan araç tam gideceken Heian
"Dur" demesiyle Ronnie motoru kapatır, Yüzünü Rahibeye dönerek soğukkanlılıkla "Dini Mekanlar hariç gitmek istediğiniz bir yer var mı ?" der
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   C.tesi Ekim 23, 2010 2:46 pm

Arabaya bindiğim andan itibaren adamın yan gözle beni kestiğine yemin edebilirdim. Bu zamana kadar gördüğüm insanlardan çok farklıydı. Büyüleyici! Tıpkı Kalona gibi.. Ona hayran bakışlarımla bakmaya devam ederken ''Annem sizin gibilerden ara sıra bahasederdi." dedi soğuk kanlılıkla ve yüzünü bana dönmeden önce. Ne demek istediğini anlıyamamıştım. ''Siz Annemi tanıyorsunuz. Lakin; benimle görüşemediniz henüz ben Heian" dedi. Annesini tanıyormuydum? Kimdi bu gizemli adam? Ah! Tanrım! Yoksa farkında olmadan başımı belayamı sokmuştum? Tedirgin vir ifadeyle camdna dışarıya çevremdeki insanlara bakıyordum. Heian da çevresindeki insanlardan rahatsız olmuşa benziyordu. Camı aralayarak şöförüne "Ronnie! Gidelim." dedi sesini normalden daha fazla yükselterek. Şöför hemen arabanın şöför mahaline oturduktan sonra Heian'a ''"Efendim nereye gidelim ?" diye sordu ve Heian geliyle tek bir işaret yaptı. Şöför tamam anlamında kafasını sallarken Heian aniden ''Dur!'' dedi ve bana döndü. Beni unuttuğunu sanıyordum. Sonunda benle ilgili bir konu olduğunu görünce huzursuz hareketler yapmaya başladım. ''Dini Mekanlar hariç gitmek istediğiniz bir yer var mı ?"dedi. Şaşırmıştım. Dini mekanlarmı? rahibe olduğum için dini mekanlarda tkaıldığımımı düşünüyordu? Ah ne saçmalık! ''Bakın bay Heian. Beni buraya nedne çağırdığınızı bilmiyorum. Nasıl geldiğimide bilmiyorum. Benim hakkımda ne bildiğinizide bilmiyorum. Ama şöyle açıklayayım. Gece Evin deki Yüksek 'Rahibeler' normal rahibeler gibi takılmazlar. Nyx'e inançları sonsuzdur. Şöyle ki ben dindar bir rahibe değilim. Aslında rahibede değilim. Sadece Nyx beni seçtiği için Yüksek rahşbe ünvanını aldımı söylemeliyim. Umarım anlamışsınızdır!'' dedim. Birden sesimin yüksek ve sinirli çıktığını fark ettim ve sakinleşerek ''Benim için sorun değil. İstediğimiz yere gidebiliriz.'' dedim ve kafamı dışarıya çevirdim.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   C.tesi Ekim 23, 2010 3:27 pm

Heian hafif bir tebessüm eti. Kudretli olduğumu anlamıştı ancak Tanrı olduğumu anlamamıştı acaba ona tanrı olduğumu söylemelimiydi ? diye düşündü. Eğer söylerse sırtına büyük bir risk alırdı bir ölümlü'nün sadaketine güvenebilir miydi ? diye sordu kendine ve bu konuda gerçekten teredütte düştüğünü fark etti. Kısa bir zaman bir şekilde kaybolmuştu ve nasıl olduğunu bilmiyordu, "Nyx benim annem..." dedi soğukkanlılıkla Bakışlarını ona çevirmeden kendisi yoken burada çok şey olmuştu artık herkes Nyx ve Kalona isimlerini biliyordu ve de açıkça söyleyebiliyordu.

Ronnie bu sırada Heian'nın daldığını fark etmişti. "Efendim nereye gidelim ?" der. Sakin bir tavırla bunun dedikten sonra dikiz aynasında Heian'a bakmaya başlar, Heian kendine gelmiştir ve der ki [color=green]"Rahibe hanımın Gece Evine gidiyoruz."[/color] der Gece Evi hakkında çok şey duymuştu, Gece Evindeki gurplar,tarikatlar,öğrenciler....kendince bir şehir gibiydi diyorlardı kontrol etmek için yeterli zamanı olmamıştı ancak umuyordu ki bu anlatılanlar doğruydu. Bu düşünceler aklından geçerken Şöför Gece Evine doğru yol almaya başlamıştı...
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş   C.tesi Ekim 23, 2010 3:59 pm

Rpg bitmiştir! Devamı Gece Evi'nin Yüksek Rahibe Bürosunda!

Kullanıcı profilini gör

Sonsuz Bekleyiş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası