AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Tanışma...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mitchelle Carter

İş/Hobiler : Öğrenci - Şarkıcı // Sopayla nesneleri veya insanları dürtmek xD xD

MesajKonu: Tanışma...   Cuma Ekim 22, 2010 3:41 pm

x x x

Katılcak Kişiler: Miley Natalie Leonél, Natalia Aphrodite Tesher,
Justin Nathaniel Darcia, Nicholas Jerry Darcia
Zaman: Akşam, 22.26
Kısa Kurgu: Miley ve Aph biraz eğlenmek için dışarı çıkarlar ve Oceon Bar'a giderler fakat hayatlarının süprizleri onları orada bekliyordur...

RP IN.

Miley ikide bir saçını bir şekil vermeye çalışıyordu. Aph ise aynanın karşısına dikilmiş şekilde kendine uygun kıyafet arıyordu, kısa süre sonra Miley kendini fazla zorladığını anladı ve saçlarını açık bırakmaya karar vermişti fakat biraz saç sprayı sıkmıştı saçlarının şeklinin bozulmasını istemiyordu. Aph'ın odasına girmişti kendini duvara yaslayarak "Yarım saatir, bununla uğraşıyorsun bara gidecez! Düğüne değil" demişti Miley, Aph ile dalga geçerek sonunda Aph, Miley'i odadan kovmuştu ve en az yarım saat sonra şık bir kıyafetle salona dönmüştü. "Tam zamanında bu son gecemiz unutma" demişti ondan sonra hapisane dönemi yani okul başlıyordu. Bir nevi özgürlüğün son günüydü. Her kötü şeyle biten şey iyi şeyle başlar değil mi yada öyle bişi Miley ve Aph çantalarını alıp hemen evlerinden ayrılmışlardı. Hoş veya değil eğlenmek onların da haklarıydı.....

En son Miley Natalié Leonél tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 10:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Tanışma...   Cuma Ekim 22, 2010 6:29 pm

Aphrodite'in üstünde kırmızı erkekleri etkileyecek türden bir elbise vardı. Çizmeleri ise uzun ve koyu siyahtı. Elbisenin başladığı yerde çizmeler bitiyordu. Dudaklarına kırmızı bir ruj ve parlatıcı vardı. Siyah saçları düzleşmişti ve gerçekten çok hoş gözüküyordu. Miley'e güldüm. Sırrıtım "Bugün kaç erkek tavlayabilirsek artık" dedim. Gözlerini devirdi. Merdivnlerden alt kata inndik. Miley camdan arabanın kilidi açtı. Koşa koşa indim. Bu sırada yüksek tpuklularım kırılır diye de korkmuyor değildim. "Miley hadi" dedim. Miley'nin ne düşündüğünü tahmin ediyordum. Yaramaz çocuklara dönmüştüm. Küçükken de böyleydim. Konu eğlence,dans ve erkekler olduğunda hep ondan önce ulaşırdım. Bir keresinde Miley'İ merdivenden itmiştim. Miley düşmüş başını yarmıştı ve o yüzden lunaparka gidememiştik. Daha sonra bir ay sonra küs kalmıştık. Tabii o zaman 5 yaşındaydık. Hemen arabanın kapısını açtım ve öne geçtim. Miley'de direksiyona geçti. Birbirimize sırttık ve gaza bastı.
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

İş/Hobiler : Öğrenci - Şarkıcı // Sopayla nesneleri veya insanları dürtmek xD xD

MesajKonu: Geri: Tanışma...   Cuma Ekim 22, 2010 7:52 pm

Miley, Aph'ın inadına yavaş gidiyordu. Oceon Bar'a geldiklerinde saat 22.33'ü bulmuştu. Aph heycanla gözünü erkeklere devirmişti "Aph lütfen geçen seferki gibi olsun istemiyorum. O hafta bütün kalp kırıklarını toparlamak bana kalmıştı"diye uyarmıştı. Aph ise onu dinlemiyordu Tamam bu kadar içeri yanlız giriyorum ve Aph'ı tanımıyorumdiye garip düşüncelere girmişti. Miley bu sırada bir erkek ona çarpmıştı ve Miley'nin çantadaki bütün eşyaları yere saçılmıştı "Ah Tanrım!" Miley'nin ortalık yerde Nyx diyecek hali yoktu aslında ne zaman Nyx'a dua etmişti hiç hatırlamıyorum. Bu sırada yere eğilip eşyalarını toparlarken Miley'e çarpan erkek'te yere eğilmişti ve Miley'e yardım etmişti toparladığında. Miley nezaket'ten dolayı "Teşekkür Ederim" diyerek Aph'ı barın içerisine sürüklemişti. Belki de Miley'nin günü o kadar da iyi geçmeyecekti bunun nerden mi anlamıştı? Geceevinde nefret ettiği çocuk bu bardaydı Ha! Başka ne var buraya gelip Selam Bayanlar demesi ve benim adım Nate deyip ikimizin kalbini feth etmesimi anca rüyanda görür! diye düşünerek sinirli sinirli Nate ve yanındaki çocuğa bakıyordu işin ilginç tarafı bu Miley ile çarpışan çocuktu....
Kullanıcı profilini gör
Nicholas Jerry Darcia

MesajKonu: Geri: Tanışma...   C.tesi Ekim 23, 2010 9:58 am

Nick, hazırlanmıştı. Fakat kardeşi Nate'in hazırlanması yıllar alıyordu. En sonunda hazırlanabilmişlerdi, Nick hemen arabasına atlamıştı ve Nate'i yanına almıştı. En kısa zamanda araba'nın karşısınan geçmesi lazım düşünürken çoktan Oceon Bar'a gelmişlerdi. Nick birkaç kıza bakarken birden bir kızla çarpışmıştı ve çantasındaki bütün eşyaları yere düşmüştü Seni Aptal! Herşeyi toplardığında ise Nick hemen ayağa kalkmıştı ve kızın da kalkmasına yardım etmişti "Ben çok özür dilerim" Fakat o sadece teşekkür etmişti hemde bir hiç uğruna ! Birden kız yanındaki arkadaşı kaybolmuştu. Nate'de zaman kaybetmeden girmişti. Kedersizce başını sallıya sallıya bar'a girdiğinde etrafına bakınıyordu. Birden çarpıştığı kızı gördü, gülümsedi yanına geldi "Az önceki kabalığım için beni affetin"İşte bu harika nesin sen süt çocuğumu? Nick kızın gözlerine bakmayı sürdürüyordu, kız ise Nick'e gülümsemeye başlamıştı.....
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Tanışma...   C.tesi Ekim 23, 2010 10:07 am

O sırada bir çocuk yanıma geldi. Çok şekerdi. Yanakları kırmızıydı. Gözleri kestane rengi gibiydi. "Selam" dedi. Onu tanıyor gibi hissediyordum. Gülümseyerek. "Selam. Seni taıyor gibi hissediyorum" dedim. Çocuk kahkaha attı. "Gece Evi'nde de böyleydin. Ben Nathaniel. Ama sen Nate de. Karanlık Çocuklardaydım. O zaman da beni tanımazdın. Sen de... Aphrodite'sin değil mi?" diye sordu. Şok olmuştum. "Aman tanrım. Seni şimdi hatırladım. Zaten bir vampir çaylağı oladuğunu anlamalıydım. Yoksa nasıl bu kadar yakışıklı olabiirsin" diye mırladım. Miley halimi görse büyük ihtimalle. Aphrodite sen tam bir sürtüksün ya da kaltak derdi. Ben de gözlerimi devirip Gerçek aşkı bulana akadar her zaman. derdim. Çocuk şirin şirin gülümsedi. Tavırlarımı sevmişti. Güzel... "Sana votka ısmarlayabilir miyim?" diye sordu. Yeniden mırlayarak" Tabii" dedim. Elimden tuttu. İçim ısındı. Gülümsedim. Beni kalabılığın içinden çekti ve barın oraya koştu.
Not: Konuşturmak zorunda kaldım Sad
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Tanışma...   C.tesi Ekim 23, 2010 10:15 am

Miley gözlerini devirdi Seni Sürtük! Gösteririm evde sana bir hafta telefon yok genç hanım Sinsi gülümsemişti fakat bu arada yanındaki çocuğu tamamen unutmuştu "Merhaba" diyebilmişti birden Miley'nin yanakları kızarmıştı dudağını ısırdı. "Lütfen bana normal yaşantılı biri olduğunu söyle" Çocuk omuz silkmişti sadece, Miley'nin ise bir kaşı havada Aph'ı izliyordu onu orada bırakamazdı. Hemen yanındaki çocuğun elini tuttu "İnan bana bunu arkadaşımı kurtarmak için yapıyorum"Yoksa senden ellerimi bir daha ayırmam Tanrım bu çocu çok yakışıklı diye güzel düşüncelere dalarken Aph'ın yanına geldi "Umarım eğleniyorsundur ve lütfen Nate aşık olmadığını söyle"Fakat Aph yine o nu dinlemiyordu aslında bu normaldi. Fakat Nate aşık olursa, kendine başka bir ev arasa iyi olucak bu çocuktan Miley nefret ediyordu....
Kullanıcı profilini gör
Natalia Aphrodite Tesher

MesajKonu: Geri: Tanışma...   Salı Ekim 26, 2010 7:45 pm

Gözlerimi devirdim ve Nate fark etmeden Selena'nın kulağına fısıldıdaım. "Sanırım Nate kötü biri değil. Çok şeker. Ayrıca senin o takıldığın çocuktan daha iyidir" dedim ve Nate'e döndüm. Büyük ihtiamlle Selena çok öfkelenmiştii ve o yüzden yüzünü ona dönmüyordu. Nate'e baktı. "Bugğn bira yağmuru varmış doğru mu?" diye sordum. Oceaon Barda bira yağmuru harika olurdu. Tavanlardan bira akardı. Evet eve döndüğünde zilzurna sarhoş olurdun ve yine evet berbat kokardın eve gidince (eğer kendi evine gitmeyi becerebilirsen!) bir saat boyunca duş almak zorunda kalırdın. Ama eğlencelisi de buydu. Nate evet anlamında başını sallayınca sevinçten çılgına döndüm. Nate' bakarak "Müzik kutusu için bilet alalım mı? Yarışma olacakmış!" dedim. Nate zıpladı ve eyine veet anlamında başını salladı. Müzik kutusunda üstüme yoktu. O harektleri o kdar iyi biliyordum ki. Programa baktım. Saat 00.00'da bira yağmuru vardı ve 01.00'da müzik kutusu yarışmaları ve karakoke! Evet! En çok istediğim üç şey bugündü. Tabii Nate'i saymazsak. Nate o sırada müzik kutusu için bilet alıyordu bende karaoke için sıraya girdim...

Not: Yeni yazabildim. dün giremedim zaten ondan önceki gün cevap gitmiyo'du.
Notnot: Müzik kutusunu yanlış kullandım aslında Very Happy Ama anlayı. Drake & Josh'ta öyle diyodu xD Ordan aklıma geldi. Anlatmak istediğim hani şu okların yönünde dansediyosun ya Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Mitchelle Carter

MesajKonu: Geri: Tanışma...   Cuma Kas. 05, 2010 12:49 pm

Mitch gözlerini devirdi. Aph'ın yine eve olaylı olarak dönmesini istemiyordu. Özellikle geçen ayı hatırlamak istemiyordu. Polisler evlerine dayanıp birde yetmezmiş gibi onları birgün hapisanaye atmışlardı. O olaydan sonra Mitch pek içki almıyordu. Hemen bir taburenin önüne oturdu ve bir dikişte Barmen'nin verdiği birayı bitirmişti. İçtikten sonra ikide bir hıçkırmaya başladı, saat nerdeyse gece yarısı olmuştu, birden Mitch'in saçları bira olmuştu. Oceon Bar'ın doğu ve iç kısımlarında şiddetli bir Bira Yağmuru olucaktır. Şemsiye alıp kesinlikle Bar'A gelmeyin Mitch bazenleri dalga geçmeyi severdi. İşin garipi Aphrodite ortalıklarda yoktu. İşin garipi mi peh! Aph her zaman böyleydi özellikle Lise'de Yıllıkta okulun bütün erkekleriyle çıkma rekoruna hak kazanmıştı. Şimdi neden yapmasın ki? diyerek kızgın gözlerle Nate baktı. Gözlerinin içi gülüyordu garipti Nate'i GeceEvinden tanıdıysa asla gözlerinin içi gülmezdi bütün ilişkileri herzaman tek gecelik olurdu. Fakat bu Aph'ta değişecek gibi gözüküyordu. Umalımda buradan erken gideriz demişti oysaki buraya gitmeyi can atıyordu şimdi ise eve gitmeyi.....
Kullanıcı profilini gör

Tanışma...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Rated R Superstar Edge Tanıtım
» sol beyin mi sağ beyin mi
» Smackdown Güreşçileri