AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Sonsuz Bekleyiş-2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Djarka Sobeck

Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Ekim 23, 2010 4:00 pm

Rp In!

Yüksek Rahibeniz, seksi ve kötü oldu. Nahihiiha. ^^

En son Bridget Monique Darcia tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Ekim 23, 2010 4:10 pm

Nyx Heian'ın annesimiydi!? Hayır bu olamazdı. Nyx'in hiç çocuğu yoktu ki! tam ağızımı açacakken Heian şöföre Gece evine gidiyoruz demişti. Şaşkın bakışlarla ona bakmaya devam ediyordum. Oda bana bakıyordu. Ronnie arabayı yavaş sürüyordu. Bu benim birazda olsa sakinleşmemi sağlıyordu. Arkama yaslandım ve puduk koltukta rahat bir pozisyon aldım. Kafamı arkaya yasladım ve gözlerimi kapadım. Herşey nasıl bukadar iç içe girmeyi başarabilmişti? Aklım almıyordu. Araba aniden durunca kafamı kaldırmadan Heian'a baktım. ''İnebiliriz.'' dedim sakin bir sesle tam kapımı açacakken Ronnie kapımda bitivermişti. Gülümsedim ve arabadan indim. Heian'da arkamdan indi. Emin adımlarlarla Gece Evine doğru yürümeye başladım. Ronnie ve Heian'da beni takip etmeye başladılar. Büyük tahta kapının önüne geldiğimde kapı yavaş yavaş aralanmaya başladı. Yanımda iki tane adam olduğunu gören Erebus'un Oğulları şaşkın bakışlarla bana bekıyordu. Herhangi bir tehdit uyarısına karşın Ronnie ve Heian'ı süzüyorlardı. Birinin kulağına eğilerek ''Endişelenecek birşey yok. Onlar benim misafirlerim.'' dedim. ''Heian. Burdan lütfen.'' dedim ve elimle şaşalı merdivenleri gösterdim. Garip bakışlarla etrafı inceliyorlardı. Büromun önüne geldiğimizde kilitli olmayan kapıyı açtım ve onların içeri girmesini bekledim ardından oturmalarını işaret ederek Rahat koltuğuma yerleştim.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Ekim 23, 2010 4:54 pm

[b]Heian etrafına iyice bakındıktan sonra Ronnie'nin yüzüne bakar aynı ifadeyle ve gene soğukanlılıkla [/b]"Silah'ın yanında mı ?" der. Ronnie belindeki tabancısını göstererek "Evet, patron" der sakinlikle Ronnie; Kırmzıı saçlı, at kuyruklu, kahverengi gözlü üzerinde beyaz gömleği ve kırımızı kravatı dışında giydiği herşey siyah olan bir korumadır. Tabancasında ise gümüş kurşun bulunuyordu...

Heian içeri girerken Ronnie hazırol pozisiyonun alarak beklemeye koyulur. Beklerken bir eli gümüş kurşunlu tabancasına yakın duruyordur ve eli herhangi birşeye yakınlaştığını belli etmeyecek şekilde konuışlandırmıştır. Heian içeri girince açık olan kapıyı kilitler. Sonrada soğukkanlı bakışı ve tonuyla Rahibe'nin karşısına oturur "Ben Heian Quermoon Nyx'in En büyük oğlu ve en büyük ikinci çocuğuyum." der soğukkanlı ve seri bir konuşma biçmiyle oda'da konsantre olunca birden elementlerin güçünü hisseder. Oda'dada herhangi bir element güçü taşıyan bir eşya bulunmadığına göre bu güç Rahibe'ninde Darcia'nın bu element güçü ilerde kendisinin işine yarayabilirdi, En azından öyle umuyordu odasının kilitlerini iyice kontrol etti fazla iyi korunmuyordu (Heian'a Göre) bu burada bişey saklayamayacağı manasına geliyordu. Bunu hafızasına iyice yerleştirdi. "Peki, Darica senle açık konuşacağım. Kendime bir ordu kuruyorum ve de yardımın gerekli." der soğukanlılıkla
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Ekim 23, 2010 6:46 pm

Rahat koltuğuma iyice yerleşirken onların hala ayakta olduğunu fark ettim. Heian Ronnie'ye birşeyler söylüyordu. Ronnie, belinde duran silahını gösteriyordu. Silahın daha burdan parladığını görüyordum. Hiç korkmamıştım. Gözüm biran Ronnie'nin saçlarına ilişti. Onu hiç bukadar yakından incelememiştim. Çok karizmatikti. Karizmatik az kalırdı. Feci derecede etkileyici bir güzelliği vardı. Kahverengi gözlerini bana çeviridğinde gözlerimi kaçırdım. Ona baktığımı çok belli etmiş olmalıydım ki yüzünde alaycı bir gülümseme belirdi. Kendimi çok garip hissettim. sonra Heian tahta kapıya gidip kapıyı kitledi ve kilidi kontrol ettti. Evet pek sağlam sayılmazdı ama benim için güvenliydi. Hemen çaprazımdaki koltuğa oturdu ve "Ben Heian Quermoon Nyx'in En büyük oğlu ve en büyük ikinci çocuğuyum." Gözlerim iri iri açılmıştı. Nyx'in en büyük 2. çocuğumu? Ama bu mümkün olamazdı. Benim konuşmama fırsat vermeden söze girdi. "Peki, Darica senle açık konuşacağım. Kendime bir ordu kuruyorum ve de yardımın gerekli." Ordumu? Ama beni daha tanımıyordu nasıl yardım istiyebilirdi? Demekki ona güvenilirliğimi sunabilmiştim. ''Peki Heian. Öncelikle bana Bridget demeni isterim. Darcia biraz resmi oluyor. Bunun yanında bana olup bitenleri en başından beri anlatmalısın.'' dedim. İknâ gücüm yüksekti. Başımı kaldırdım ve kollarımı masanın üstünde kavuşturdum. Mavi gözlerimi onun gözlerine diktim ve bakmaya başladım.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Ekim 23, 2010 10:27 pm

Heian iyice koltuğa yayıldıktan sonra gözlerini birkaç saniyeliğine kapatıp oda'nın içini araştırır ve de ne bir tuzak ne de etrafta dolaşan tehlikeli bir varlık vardı....bundan emin olduktan sonra iyice koltuğa yayılırarak gelecekteki planlarını düşünmeye başlar...bir yandan yukarıya doğru bakıyordur. ağzı biraz açılsa bile buna engel olmamıştır. 84 Yıl önce kaybolmadan önce son yaptığı şey (en azından öyle hatırlıyordur.) Bir sırp gençi birini vurmaktan sözediyordu. "Zengin ve Güçlü" birin...Heian ona Doğru bildiğinin doğru olmadığını fakat doğruysa onu yapmaktan çekinmemesi gerektiğini bunu yaparken ikikez düşünmesi gerektiğini söylemişti ve oda doğru bildiğinin bu olduğunu düşünerek kesin olarak onu öldürme kararı almıştı ve o gün Avusturya-Macaristan imparatorluğunun varisi öldürülmüş 1.Dünya Savaşı başlamıştı sadece 1 Ay içerisinde Dünya'daki tüm süper güçler biribirne savaş ilan etmişti....

Sonrasını hatırlamıyordu Ronnie'yeyi yanına almıştı, Serseri barlarda takılan bir dahi ydi. Kendisine göre sonra ağzını kapatarak yüzünü Rahibeye çevirerek "Bridget ben kısa bir süre Dünya'da bulunmadım. Fakat çok şey değişmiş. Herneyse sadece sana bir ordu kurmam gerektiği ve bu orduyu kurarken "Half-Blood" isimli tarikatın üstelik senin gerektiği." dedi soğukanlılıkla
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Cuma Kas. 12, 2010 6:56 pm

''Bridget ben kısa bir süre Dünya'da bulunmadım. Fakat çok şey değişmiş. Herneyse sadece sana bir ordu kurmam gerektiği ve bu orduyu kurarken "Half-Blood" isimli tarikatın üstelik senin gerektiği." Ha!? Hiç birşey anlamamıştım. HalfBloodlar yeni çıkan bir türdü nerden biliyordu? Ha hadi ama bu adam tanrıydı. Bilmesi doğaldı. Set bir tavır takınmıştım. ''Heian. Uzun yıllar dünyada kalmadığını söylüyorsun. Seni şuan şimdiki dünyaya alıştırmam gerek. Epeyice bir zamna alacaktır eminim ama bu şekilde toplum içine çıkamazsın. Ayrıca H-B'lar yeni bir tür ve sayıları tam belli değil. H-B'ları senin ordun yapmam biraz zor gibi görünüyor.'' dedim. Ve onun konşumaına izin vermeyerek ''Ha! Bu arada, tarikat kelimesini kullanmazsan sevinirim.'' dedim. Gerçkentende dünyandan uzak kaldığı apacık ortadaydı. Yüzümdeki ifade yumuşamaya başladığında Heian'ın benimle ilgilenmediğini hatta dinlemediğini bile görebiliyordum. Ha! Bune kibirdi! Benden yardım istiyor olmasına karşın beni takmıyordu öylemi? Ayağa kalktım ve ''Eğer beni böyle takmamaya devam edeceksen Heian.. Gidebilirsin!'' dedim ve kapıyı işaret ettim o anda ikisinizde gözlşeri bana çevrildi. Heian'ın böyle tepki beklemediği kesindi. Ronnie ise sinirlenmiş görünüyordu. Bende kendinden emin bir şekilde ayakta gözlerimi onlaırn üzerinde gezdiriyordum.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Cuma Kas. 12, 2010 7:17 pm

Heian yüzüyle tavana bakıyordu. Bir yandan Darcia'yı dilnliyor, bir yandan olanları hatırlamaya çalışıyordu, zihni çok bulanıktı . Hatırlamaya çalışıyordu en son o genç'e söylediklerini hatırlıyor sonra zihni tekrar bulanıyordu, Fakat; sonra zihni bulandığı halde bir savaş olduğunu hiç araştırmadığı halde hatırlayabiliyordu ve ondan daha kötü ve daha uzun süreli savaşlar zihnine daha az kazınmıştı, bu nasıl olabiliyordu ? bunu anlayamamıştı. Bu sırada Darcia'nın "Seni buraya alıştırmamız gerekecek." türünden şeyler söylüyordu. Ronnie'ninde üstüne basrak tekrar etiği şey "Patron seni bugüne alıştırmamız lazım..." diyordu onun böyle bir niyeti yoktu. Eğer planı gerçekleşmese çok kötü şeyler olabileceğini hissedebiliyordu. Bunu yaparkende bugüne kendi alıştırmak baya geride kalıyordu...

Bu sırada Darcia'nın kendisini azarladığını duydu. Pek alınmamıştı sakince ve gözünü açarak yüzünü ona çevirdi ve "Darcia seni dinliyorum. Fakat anlamamlısın ki tanrılarda biraz fazla düşenebiliyor. Tanrılar hakkında hiçbir kitap..." cümlesi o anda yarıda kesilmişti. Zihni buz tutmuştu "kitap" dediği andan itibaren üstüne ağır bir yük binmeye başladı. Kaldıramayacağı bir yük hissetmeye başladı titremeye gözleri kızarmaya ve inanılmaz rahatsız edici bir duygu hissetmeye başladı. Ayağa kalkıp Ronnie'ye "Ronnie yardım et." diye bağıracaktı fakat sesi bile kısalmıştı sonunda yere kan damladığıını fark etti, bu kendi kanıydı, ağzından kan geliyordu. Sonunda yere yığıldı, yere yığılış sesi bile Kütüphane'ye kadar uzanan bir yankı yapmaya yetmişti. Ronnie gümüş kurşunlu silahına ne olur ne olmaz diye susturucu takarak kapıyı baya zorlanarak bile olsa kırarak içeri girmişti, Heian'ı öyle gelince gözlerine karanlık bir ışık gelmişti ve silahını Darcia'yaya ardını duvara dayayarak "Ne yaptın ?" diye bağırır
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Cuma Kas. 12, 2010 7:33 pm

Olayların nasıl gerçekleştiğini bile anlamamıştım. Gözleri kararıp yere yığıldığında sandalyeyi nasıl atıp yanına koştuğumu bile bilmiyordum. Ronnie ise kapıyı kırıp Heian'ı yerde kanlar içinde görünce Silahını çıkarıp bana doğru doğrultmaya başlamıştı. Yüzümü ona çevirdim ''Hey. Onu bana doğru doğrultmayı kes. Ona zarar verecek kadar aptal değilim. Şimdi yanıma gelsende efendine nasıl yardım edebileceğii görsen!'' dedim. Elementleri çağırmıştım. Ruh'u özellikle içimde hissettimde Elleriim yukarı kaldırdım. ''Ruh! Heian'ın kendine glemesi içi elinen geleni yap!'' diyerek emir verdim. herzamna olduğu gibi itaatime uydu ve bir ışık huznesi Heian'ın içine girmiş ve onun etrafını sarmıştı. Ronnie bunu yapabildiğime inanamıyormuş gibi bana bakıyordu. Ruh işini bitirip bana geri döndüğünde o yavaş yavaş gözlerini açmaya başladığında yanına eğilip başını dizime koymuştum. Ayrıca revirde bir ara görevli olduğumdan gerekli müdahaleleri bilyorudm. Ona bakıp ''Biraz önce geçirdiğin o saçma sapan şeyde neydi öyle!? Açıkçası korktuğumu belirtmeliyim.'' dedim.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   C.tesi Kas. 13, 2010 8:24 am

Yavaş bir şekilde zihni açılıyor. Kendini topluyordu, geçmişte hatırlayamadıklarını şimdi hatırlamaya başlıyordu. Gençle konuştuktan sonra olanları hatırlayabiliyordu, o dönem ki bir kadın telepati yoluyla bir mesaj yollamıştı. Heian merakı üzerine ona giderken aniden karanlık bir yere hapsolmuştu. Hareket edebiliyordu fakat; sadece bir adım atması ona korkunç açılar veriyordu. Gözleri kapanıp uyuduğunda ise en korktuğu şeylerin kabusu gerçekleşiyor. Hiçbirşey yemediği veya hareket etmediği halde ağzından sürekli inanılmaz derecede sıcaklıkta kum boşatılıyormuş gibi oluyordu, boyun aşağısında ise sürekli güneş'ten bile daha sıcak bir sıcaklıkla yanıdığı bir yerde hapis kalmıştı...

Bütün bunları hatırlarken gözleri ağır bir şekilde açılıyordu. Fakat bunları düşünürken gözlerinde sadece tek birşey'in hisi vardı; "korku" nun hissi vardı. Bu açıkca belli oluyordu, Ronnie silah'ın susturucusunu cebine yerleştitir, silah'ını ise sağ belline yerleştirir. Silah'ını ve susturcusunu yerleştirirken dikkat etiği diğer şeyse; onlara birkaçsaniye içerisinde uzanabileceği bir yere yerleştirmesidir. Ronnie silahını yerleştirince Darcia'yaya bakarak "Dostum senden özür dilerim." dedi. af dilercesine, sonrada Heian'nın yanına eğildi ve "Patron iyi misin ?" dedi telaşlı bir üslubla onun yanına eğlilirken tabi arkadan gelebilecek bir saldırıya karşı tetikte olarak yapıyordu bunu...
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Paz Kas. 14, 2010 7:47 pm

Gözlerini yavaş yavaş açıyordu. Başı dizimdeydi. Ronnie silahını kaldırıyordu. Ama hala tedbiri elden bırakmak istemiyordu. Evet mahçup olmuştu hemde çok. Benim iyi biri olduğuma inanmıyordu. Ama bundan sonra daha iyi olabilirdık. Öksürmeye başlamıştı. Biranda onu böylece yere yıkan şeyin ne olduğunu anlamamıştım. Nede olsa o bir 'tanrı'ydı. Ne onu bukadar feci şekilde yere serebilirdi ki? ''Dostum sendenden özür dilerim'' dedi Ronnie. Gerçektne asi o barlarda durup sersesirlik yapan, kız kesen tiplere benziyordu. Zenci aksanıyla konuşuyordu. Ama o daha benim ''zenci aksanımı'' görmemişti. Belki görse hoşuna giderdi ama umrumda değildi. Heian uyandığında onu tuttum ve Ronnie'ye ''Ronnie. Rica etsme şu koltuğu yatak haline getirebilirmisin?'' dedim. Kafasıyla onayladı ve büyük gösterişli siyah koltuğu bir çırpıda yatak haline getirdi. Heian'ı tutup onu götürmeme ve yatırmamada yardım etti. Biraz daha iyi görünüyordu. Bir sandalye çektim ve yanına oturdum. ''İyimisin?'' dedim ve alnını yokladım. ''Az önce yaşadıkalırna bana biraz bahsetsene..'' dedim. Ardından o üzerindeki kalın paltoyu çıkartmaya başladım. Tabi eğer çıkartabilseydim.

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Paz Kas. 14, 2010 8:02 pm

Heian birkaç dakika içerisinde kendine geldiğinde etrafında Ronnie ve Darcia etrafındaydı olan biten herşeyi hatırlayınca korkuyla titredi ve dedi ki; "Darcia birşey... bilmiyorum fakat; birşey beni 84 yıl bir cehennemde tutmaya başarıyor.Ve beni elinden kaçırmadan önce hafızamı silmeyi başarıyor. Bu kalona veya Nyx değil. Her ne haltsa bilmiyorum tek bildiğim; Bana bunu yapanın ne olduğunu bilmem vede benden güçlü olduğu..." dedi bütün bunları soğukkanlıklıta ve onun anlayabileceği bir şekilde söylemişti, ve bunu kendisine yapan herneyse kendisinden güçlü olduğunu veya bunu yapabilecek kişileri bir araya toplamaya başardığını biliyordu. Artık bunu yapan herneyse ona karşı hazırlıklı olmalıydı.

Bunu yapan herneyse kendisini çağran ve rahibe olduğunu idda eden -her kimse- artık ona veya ondan kalanlara ulaşmak zorundaydı. Bunu Annesinden (Nyx) habersiz yapmalıydı, onu bu işe her ne bulaştırdıysa onu ve nedenini bulup ondan hesap sormalıydı. Yoksa işler iyice kötüye sarabileceğini hissedebiliyordu, Half-Blood elemanlarına iyice ihtiyaç duymaya başlamıştı, bunu yapan herneyse ondan önce davranmalı ve kendine bir "ordu" kurmalıydı. Darcia'dan 84 yıl önce rahibelerin isimlerini öğrenmeliydi sonrada onlardan kalanları bulmalıydı. Darcia'ya bakıp ciddileşerek "84 Yıl önce ki rahibelerin isimleri vede Half blood'u bulmalıyız." der
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Ptsi Kas. 15, 2010 11:37 am

''Darcia birşey... bilmiyorum fakat; birşey beni 84 yıl bir cehennemde tutmaya başarıyor.Ve beni elinden kaçırmadan önce hafızamı silmeyi başarıyor. Bu kalona veya Nyx değil. Her ne haltsa bilmiyorum tek bildiğim; Bana bunu yapanın ne olduğunu bilmem vede benden güçlü olduğu..." Ondan daha güçlü olduğumu? Ondan daha güçlü olabilecek birini aklıma getirmek mümkün olamazdı bu hepimizin felaketi demekti. Afallamış gözlerle yüzüne bakıyordum. Gerçektende ondan güçlü olmalıydı çünkü bir anda onu yere seri vermişti. Ama eğer zekamı kullanırsam gerçektne herşeyi çözdüğüm gibi bunuda çözebilirdim. O şey herneyse bir yerlerde mutlaka iz bırakmış olmalıydı. Ve elinde sonunda kendini ele verecekti. 84 yıl boyunca.. Gerçekten inanmak güçtü. Heian zorlukla konuşmaya devam etti ve "84 Yıl önce ki rahibelerin isimleri vede Half blood'u bulmalıyız." dedi. Doğruydu. Yıllar önce Gece Evinin arşivlerine bakmalıydık. Olağan üstü olayların olmuş olma ihtimali çok fazlaydı ve o şey herneyse bu zamana kadar gelmeyi başarabilirdi. ''Siz burda kalın. En azından güvenli olarak. Ronnie senin başında kalır ve bende gidip şu Gece Evinin Arşivlerine göz gezdiririm. Sakın oalki hareket edeyim deme dinlenmeye ihtiyacın var.'' dedim. Ronnie'ye güvenilir ve sevecen bir bakış attıktan sonra Odadan çıktım ve kütüphaneye doğru yol aldım.

Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sonsuz Bekleyiş-2   Ptsi Kas. 15, 2010 11:39 am

RPG BITMIŞTIR.

Kullanıcı profilini gör

Sonsuz Bekleyiş-2