AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Gizlenmek ve Beklemek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Vendetta

MesajKonu: Gizlenmek ve Beklemek   C.tesi Kas. 20, 2010 9:52 pm

Açlık,susuzluk,hastalık,acı,nefret hiçbirşey hissetmiyordu, sanki yaşamıyor gibiydi, adeta sadece hareket edebiliyor veya savaşıyordu. buraya gelmesi fazla zor olmamıştı; bedeni neredeyse "yok" bile dendiğinden dolayı büyüler veya Erebus oğulları kendisini hissedememişti. Daha sonradan doğruca buraya "Ayin Alanı" na gelmişti. Dini mekan olmasına rağmen oldukça boştu. Gölgelerden birine iyice sinerek beklemeye başlamıştı. Zamanı geldiğinde Heian'nın kendisini çağıracağını biliyordu, kendisini çağıracağı zamanı sabırsızlıkla beklediği söylenemezdi. Lakin; Buradaki loş karanlığa sinerek beklemekte pek iyi birşey olmadığını düşünüyordu. Ne de olsa kendisi'nin yeri burada belli olabilirdi. Buna rağmen hisler ve zihni adeta bir oyuın oynuyormuş gibi kendisine onu bu yöne doğru getirmişti.

Belkide bu yüzden burada beklemek istemişti. Heian'nın kendisini niçin nerede ve ne zaman ? çağıracağını bilmiyordu. Tek bildiği; kendisini çağırdığı zaman büyük bir kaos ortamının oluşma ihtimalli olduydu, Büyük ihtimalle kendisine söylemese bile bu kaos ortamı şu anda yaşanıyordu. Kaos'un sesslzliği tüm Gece Evi ve Dünya'yı kaplamıştı, sadece; kaos sessiz ve yavaş işliyordu. Bunu kimse hissedemese bile anlayamasa bile kendisi hissediyor ve anlıyordu...kaos'un işleyiş düzeni ve sessizliği bozulacaktı çok yakında o gün geldiğinde kendisinden çok Heian zorlanacaktı...
Kullanıcı profilini gör
Katherine Swynford

Kehanet Profesörü Kehanet Profesörü

Karakter Kartı
Rp Puanı:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Gizlenmek ve Beklemek   Paz Kas. 21, 2010 3:37 pm

Son zamanlarda kendimi hep bir karanlığın ve karmaşanın içindeymişim gibi hissediyordum. Bir türlü çıkamıyordum oradan. Uyumak istiyordum ama uyuyamıyordum. Uyuyabildiğim o kısacık süre zarfında ise anlamsız kabuslar görüyor; çığlıklarla fırlıyordum yatağımdan. Bu Gece Evi'ndeki yaşamımı da etkiliyordu. Derslerde anlatacağım konuya bir türlü odaklanamıyordum. Bir ruh gibi dolaşıyordum etrafta sessiz ve acı çekerek. Yine çığlıklar eşliğinde uyamıştım. Gördüğüm rüyadan kalan çok az görüntü vardı aklımda. Ah! Tanrıçam! Ne olur bana yardım et!

Biri sanki beni boğazlıyormuş gibiydim. Hızlı adımlarla dışarıya atmıştım kendimi. Hava açıktı. Normalde bu hava beni rahatlatabilirdi ama bugün benim için normal gün olmayacak gibiydi. Rahatlamaya çalışırken gözüm Nyx'in Tapınağı'na ilişmişti. Işıklar açıktı. İçeride birileri olmalıydı. Belki de benim gibi rahatlamaya çalışan birileri…

Tapınağa vardığımda siyahlara bürünmüş birinin olduğunu gördüm. Arkası dönük olduğundan yüzünü göremiyordum. Daha önce böyle birini Gece Evi’nde hiç görmemiştim. Nasıl olur sa içeriye bu kadar rahat girebiliyordu?! Kim olduğunu merak etmiştim doğrusu. Düşüncelerini okumaya çalıştım ama olmuyordu. Düşünmüyordu sanki. Kendimi biraz daha zorladım ama yine olmadı. Korkmaya başlamıştım. Buradan gitmeye niyetlenmiştim. Ama bunu yapmak korkaklık olurdu. Zaten hareket edemiyordum. Orada öylece kalakalmıştım. Siyahlı adam beni fark etmişe benzemiyordu taki yanımdaki küçük heykelciği devirene kadar.
Kullanıcı profilini gör
Vendetta

MesajKonu: Geri: Gizlenmek ve Beklemek   Perş. Kas. 25, 2010 2:12 pm

Kendimi biraz daha zorladım ama yine olmadı. Korkmaya başlamıştım. Buradan gitmeye niyetlenmiştim. Ama bunu yapmak korkaklık olurdu. Zaten hareket edemiyordum. Orada öylece kalakalmıştım. Siyahlı adam beni fark etmişe benzemiyordu taki yanımdaki küçük heykelciği devirene kadar.

Vendetta gelen adımları hissetmişti. Ancak kendisini görebileceğini hiç düşünmemişti, belli ki yeterince iyi gizlenememişti eğer öyle olmasaydı. Heykeliciğin kırılma sesini duymayacağını düşündü, arkasını döndüğünde karşısındaki'nin bir bayan olduğunu anladı. Heian'dan kimseyi öldürmemesini söylese bile gizliliği artık bozulmuştu. Hızlı davranıp buradan kaçmayı düşündü. Ama; Gece Evi'nin tam ortasındaydı etrafı görevlilerle çevrilebilridi ve bu kendisini gene tehlikeye atardı. "Buyrun nasıl yardımcı olabilirim ?" diye sordu sakin bir tavırla soruyu sorduktan sonra başını hiç hareket etirmeden maskesini 1 Milimetre oynatmadan kadını süzer. Korkudan donduğunu veya "Erebusoğulları" denilen grubu bağrırak çağırabileceğini düşünür. Lakin; Görünüşünden burada bir görevli olduğunu kendisiyle savaşabilecek güçte bir görevli olduğunu anlayarak tetikte durmaya kararverir.
Kullanıcı profilini gör
Katherine Swynford

Kehanet Profesörü Kehanet Profesörü

Karakter Kartı
Rp Puanı:
96/100  (96/100)

MesajKonu: Geri: Gizlenmek ve Beklemek   C.tesi Kas. 27, 2010 7:13 pm

Siyahlı adım yavaşça arkasını dönmüştü. Yüzünde garip bir maske vardı. Sanki her zaman gülümsüyordu. Buraya nasıl girebilmişti ki?! Erebus oğulları nasıl olur da onu hissetmemişlerdi?! Onun düşüncelerini bile okuyamıyordum. Düşünmüyor gibiydi... İlk defa başıma böyle bir şey geliyordu... Yeteneğimin ilk defa işe yaramaması beni korkutmuştu. Bu adam sıradan birine benzemiyordu. Onda farklı olan birşeyler olmalıydı ki Gece Evi'ne kimseye farkettirmeden girebilmişti.

Birşey demeden sessizce duruyorduk öylece. Sadece birbirimize bakıyorduk. Ondan çekinmiştim. Lakin bunu ona göstermeye hiçte niyetim yoktu... Ona güçlü gözükmeliydim.

"Buyrun nasıl yardımcı olabilirim ?"
Sanki buraya gizlice girmemiş gibi ne kadar da rahat konuşuyordu... Şu anda düşüncelerini okumayı o kadar çok istiyordum ki... Lakin malesef olmuyordu işte...

"Asıl ben size sormalıyım öyle değil mi? Ne de olsa buraya fark ettirmeden giren sizsiniz..."
Aklıma aslında Erebus Oğullarını çağırtmak gelmişti ilk olarak. Fakat başta Erebus Oğulları'na fark ettirmeden girebilmişse şimdi de ona karşı birşeyler yapamazlardı. O kesinlikle farklıydı... Beni korkutuyordu...

Ne olacaktı şimdi?! Halen daha aklımda aynı sorular dönüp dolaşıyordu. Kimdi bu adam?! Nasıl gelmişti?! Ve neden düşüncelerini okuyamıyordum?! Bu sorular uykusuzluğumu ve baş ağrılarıma hiçte iyi gelmiyordu zaten. Bu kadar acı çekerken ona belli etmemek yeterince zordu...

Kullanıcı profilini gör
Vendetta

MesajKonu: Geri: Gizlenmek ve Beklemek   Cuma Ara. 03, 2010 6:19 pm

"Asıl ben size sormalıyım öyle değil mi? Ne de olsa buraya fark ettirmeden giren sizsiniz..."Aklıma aslında Erebus Oğullarını çağırtmak gelmişti ilk olarak. Fakat başta Erebus Oğulları'na fark ettirmeden girebilmişse şimdi de ona karşı birşeyler yapamazlardı. O kesinlikle farklıydı... Beni korkutuyordu...

Vendetta Belarus'u korkutuğunu anlamıştı. En iyisi buradan gitmekti ancak; buıradan gitse bile onu öldürmeden giderse "tanık" edinmiş olur. Ve gizliliğini bozmuş olurdu, gümüş hançerlerinin yanında olduğundan emin olunca kimseyi öldürmeden gitmeyi denemeye karar verir. Zaten en son istediği şey bir canı almaktı daha önce kendisini öldürmüşlerdi sonra kendisi intihar etmişti şimdide kendisi başka bir cana kıyamazdı. "Hanımefendi artık gitmem gerekiyor." diyerek sakin tavrını koruyarak hızlı bir şekilde kapıya doğru koşmaya başlar. Ve kapıdan seri bir hareketle çıkar çıkmaz gölgelerin arasında kaybolur…
Kullanıcı profilini gör

Gizlenmek ve Beklemek

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası