AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

bırak ayakların seni doğu duvarına getirsin...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Elisha Moonlight

MesajKonu: bırak ayakların seni doğu duvarına getirsin...   Çarş. Ara. 22, 2010 5:43 pm

Irva kafasındaki binbir türlü düşünceyle yürüyordu. Çözmesi gereken çok şey vardı ama o hangisinden başlayacağını bile bilmiyordu . Ayrıca kaç gündür uykusuzdu ve bu onu çok yordun kılıyordu. böyle düşünerek giderken kendini doğu duvarının orda buldu . Ne zaman böyle düşünceli bi şekilde yürüse ayakları onu buraya getiriyordu. ağaca yaslandı ve rahatlamaya çalıştı. en basit gibi gözüken ama aslında en çok acı veren sorunu düşünmeye başladı . Craig onu nasıl aldatabilirdi . Hem de kendisinin ölümüne düşman olduğu Kita'yla. neden böyle bişey yapmıştı hiç anlamıyordu . Aniden bir el ona doğru uzandı elinde bi selpak vardı. çocuğa baktı . Ah bu okulun entatlı çocuğu Percys den başkası değildi . Irva aptal aptal bakmaya devam ederken Percys konuşmaya başladı:
-Hey. bu selpağa ihtiyacın olacakmış gibi bir his var içimde . Her an ağlayacakmışsın gibi duruyorsun.
-ahh... şey... evet. teşekkür ederim...
süper!okulun en yakışıklı çocuğu karşısında oldukça salak bi görüntü çzmişti.ne harika ama.
Percys endişeli gözlerle kendisine bakıyordu.
-Irva sen iyi misin? bişey mi oldu?
-şey...evet iyiyim...sanırım.
ne kadar sesinin çatlamaması içn dua etsede sesi ağlamaklı çıkmıştı ve Percys de bunun farkındaydı.Kahretsin!
-konuşmak istersen bana anlatabilrsn. İyi bi dinleyici olduğumu söylerler. Seni yargılamayacağımdan emin olabilirsin.
-biliyorum. ama gene de anlatmak zor . şeyy...Erkek arkadaşım beni can düşmanımla aldattı ve ilişkileri hala devam edyor. bense burda aldatılan saf küçük kız konumuna düştüm . herkes acıyarak bakıyor bu beni deli ediyor...
bunu söyler söylemez Irva'nın omzundan bir yük kalkmış gibi oldu. Artık çok daha rahattı.
-Imm. peki o çocuğun,adı her neyse, aklından problemi falan mı vardı ?
-neden ki?
-Senin gibi güzel,ilgi çekici ve güçlü bi kızı hangi akıllı aldatır ki.
Percys Irva'ya braz daha sokuldu....Irva kendini onun kollarına bıraktı ve rahatladı . Çok uzaktan Craig'in kahkahasını duyuyordu ama artık umrunda değildi...
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: bırak ayakların seni doğu duvarına getirsin...   Cuma Ara. 24, 2010 7:10 pm

Henüz bir rütbe edinmeden rp bırakamazsınız!
Konu Kilit.

Yüksek Rahibeniz, seksi ve kötü oldu. Nahihiiha. ^^
Kullanıcı profilini gör

bırak ayakların seni doğu duvarına getirsin...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası