AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

İlginç olaylar...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

İş/Hobiler : PM atarak insanları rahatsız etmek asdfgh :D

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: İlginç olaylar...   Paz Ocak 23, 2011 1:24 pm

Katılacaklar; Belinda Jacqueliné Nicolé ~ Heian Quermoon ~ Andreanne Elisha Qera
x x

İşaretlendiğimden beri Gece Evi'nden dışarı çıktığımda Starbucks'tan başka bir yere gitmiyordum. Ve sıkılmıyordum da. Sadece bir Cappucino alıyor ve manzarayı seyrediyordum. Normalde sakin şeylerden nefret ederim ama rahatlıyordum. Hatta bazı arkadaşlarım; "Bu kadar sessizlik ve sakinlik sana dokunmasın" derlerdi.
Bu gün b,r değişiklik yapıp Latte aldım ve boş bir sandalye bulup çöktüm. Etrafı seyrederken bir kız içeri girdi ve erkeklerin başı hemen o kıza döndü. Haksız da değillerdi çünkü gerçekten hoş bir kızdı. Uzun bacaklara ve düzgün bir fiziğe sahiti ilk başta. Sonra harika bir surata...
Starbucks kalabalıktı o gün. Kız da yer bulmakta zorlanıyordu. Benim oturduğumyere doğru geldi. Önümdeki boş sandalyeyi işaret ederek, "Buraya oturabilirsin," dedim. Teşekkür edercesine gülümsedi ve sandalyeye oturdu.
"Ben Belinda Nicolé. Senin adın ne?" dedim elimi uzatarak. Atılgan bir kişiliğe sahiptim. Utangaç da değildim.

En son Belinda Jacqueliné Nicolé tarafından Salı Ocak 25, 2011 1:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar...   Paz Ocak 23, 2011 4:44 pm

Siyah 2000 model mercedes'i ile şehrin içinde ne çok yavaş, ne çok hızlı bir şekilde ilerliyordu, şöför koltuğunda her zaman ki gibi Ronnie vardı. Heian üzerinde tamamen siyah bir takımelbise vardı, kravat kırmızıydı bunun hariçinde iç Çamaşırları hariç tamamen siyah giyinmişti. Ronnie'nin üzerinde ise Ronnie'nin üzerindekilerle aynı giysi vardı..."Gelecek mi ?" dedi Ronnie dikiz aynasından oldukça ciddi bir tavırla söylemişti. Heian istemese bile Ronnie'nin kendisine onun hakkında hesap sormasına sinirlenmişti. "V" ile araları iyi bile olsa Ronnie arada "V" kendisinden daha yetenekli olduğu için kıskanırdı, her ne kadar heian bunu normal karşılasabile arada kızabiliyordu. "Gelecek." dedi daha yüksek ve daha ciddi bir ses tonuyla dedi.

Siyah otomobil Starsbuck'un önüne gelince durur. Camlar siyah filmli olduğu için içerisi görülmüyordu ancak heian dışarda Belinda'yı çok rahat bir şekilde görebiliyordu. Ronnie Belinda'ya bakarak "Bu o mu ?" der hafif bir ses tonuyla "Evet, aradığımız Half-blood o..." der ciddi bir ses tonuyla, Ronnie'ye işaret vermesiyle birlikte Ronnie hızlı bir şekilde kapısını açarak aşağı iner aynı hızla kapıyı açarak arka sağ kapıyı açar, Bunla birlikte Heian aşağı iner hızlı adımlarla Belinda'nın olduğu masaya yönelir. Ronnie'de arkasından kapıyı kapatır ve ardından arabayı kitleyerek heian'nın arkasından yetişir, heian'nın aklında ona projesini açıklayarak kendisini hapsedeni bulmak konusunu onla konuşmayı düşünüyordur, tam karşısındaki kızı farkeder ve starsbuck'taki tüm erkeklerin ona baktığını farkeder, Ronnie'nin dahi gözü ona hafiften kaymıştı kızı önemsemez bir şekilde tanımadığı güzel kıza selam vererek ikisinin sağındaki sandalye'yi hafifce kendine çekerek oturur yüzünü Belinda'ya çevirerek "Merhaba hanımefendi." der sakin ve neşeli bir tonla Ronnie'ninde karşı masaya oturacağını farkeder, bunun üzerine oturmaması için işaret verir. Başıyla "olumlu" işareti yaparak Ronnie'nin arkasında "hazırol" duruşunda beklemeye başlar.
Kullanıcı profilini gör
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar...   Paz Ocak 23, 2011 6:55 pm

Karşıdan bir karizmanın geldiğini hemen görmüştüm. Hatta bize doğru geliyordu. Ne olduğunu anlayamadan yanımıza bir sandalye çekti ve oturdu.
"Merhaba hanımefendi."
Bunu bana bakarak söylemişti. Ses tonu, nasıl desem... Yumuşacıktı. Sanki ben bir kuşmuşum da, beni ürkütüp kaçırmak istemiyor gibiydi. Bir an şaşırdım, ama aptal gibi durmak istemedim ve cevap verdim.
"M-merhaba."
Aslında şaşırmamın nedeni, onun bizden yaşça büyük duruyor olmasıydı. Neden onca yetişkinin arasından bizim yanımıza gelip oturuvermişti? Tamam, ben yaşlıydı demiyorum. Sadece bizden büyültü o kadar. Ve yanımıza oturmasının sebebi, Andreanne'yıdı bence. Aramızdaki sessizliği dağıtmak için;
"Adım Belinda, ya siz?" dedim...

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar...   Ptsi Ocak 24, 2011 3:38 pm

Sadece bizden büyültü o kadar. Ve yanımıza oturmasının sebebi, Andreanne'yıdı bence. Aramızdaki sessizliği dağıtmak için;
"Adım Belinda, ya siz?" dedi...

Heian gülümsedi. Karşısındaki kadın kendisini sıradan bir yetkiştin zanetmişti bunu normal karşılıyordu karşısındakinin tanrı olduğunu bilemezdi bir an içinde uzun zamandır hisetmediği bir his doldu, bu his öfke,endişe,panik,kaos şühpesi,şühpe veya herhangibi sıradan bir duygu değildi...Ronie dışında kimseyle normal "Hazırlık" konuşmaları dışında konuşma yapmazdı karşındaki Half-Blood'u göz uçuyla süzdü. İçine birinin kendisine ilk defa hiçbir amaç gütmeden "Merhaba" demesi değişik bir duygu gelmişti bunu tabi dışardan belli etmeden düşünüyordu soğuk ve biraz ciddi bakışlarıyla ona bakarak;

"Ben Quermoon..." dedi üstüne birazdaha alaycı bir tonla ekleyerek "Heian Quermoon...Belinda ben yıllardır. Günahlarından ve suçlarından kutsal kitaplara,ilahilere sığının bir yabancıyım. Belkide bir gunahkar belkide aciz bir..." devamını getiremedi "belkide aciz bir tanrı" diyemezdi ona yarım dakika soğunkanlılığını bozmadan "Aciz bir canlı." diyerek sözünü tamamladı.
Kullanıcı profilini gör
Nicole von Delphia

Vampir Vampir

Karakter Kartı
Rp Puanı:
78/100  (78/100)

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar...   Salı Ocak 25, 2011 1:12 pm

İlginç şeyler söylüyordu. Ama tam olarak neyden bahsettiğini anlayamamıştım. Yani, bunları anlatmasının sebebi neydi?
Aslında söylediği kelimelere bakacak olursak... 'Kutsal kitap... İlahi... Günah... Günahkarlık...'
Böyle dini şeylerden anlamazdım ama... Tanrım! Böyle dini şeylerden bahsederek sanki vampirlere bir gönderme yapıyordu. Ya da bana öyle gelmişti. Yoksa benim bir vampir (yani bir Half-Blood) olduğumu anlamış mıydı? Ama nereden? Nasıl?
Bir tuhaflık vardı.

"Bana birşey söylemek ister gibi bir haliniz var," dedim. Aslında soğukkanlılığından dolayı neler hissettiğini anlamak çok zordu. İlginç bir kişiliği vardı. Aslında bu sadece bir tahmindi. Bana tuhaf bir şekilde bakınca;
"Şey, bir şey anlatmaya başlar gibi konuştunuz da," diyerek gülümsedim.
Kullanıcı profilini gör
Heian Quermoon

MesajKonu: Geri: İlginç olaylar...   Salı Ocak 25, 2011 1:57 pm

Aslında soğukkanlılığından dolayı neler hissettiğini anlamak çok zordu. İlginç bir kişiliği vardı. Aslında bu sadece bir tahmindi. Bana tuhaf bir şekilde bakınca;
"Şey, bir şey anlatmaya başlar gibi konuştunuz da," diyerek gülümsedim.

Heian Dünya'ya gelmeyeli edebiyatın çok değiştiğini anlamıştı. Eskiden bir ozanla konuşsa bu konuşmanın oldukça amatörce olduğunu söyleyebilirdi. Kadın'a karşı hafif bir şekilde sırtırak "Sadece size kendimi tanıtmak istedim. İkimizinde ortak bir arkadaşı var. Daha doğrusu benim tanıdığım sizin arkadaşınız olan birisi var fakat; ben buraya onlarla konuşmak için gelmedim. Ben buraya sizinle konuşmak için geldim..." dedi. soğukkanlıkla bu sırada Ronnie yanlarındaki kızı işaret etti. Kız konuşmalardan pek bişey anlamıyor gibiydi. Ronnie'ye işaret verdiğimde kadın'nın sırtına hafifçe dokunup [color=yellow]"Hanımefendi..." heian'nın "Dur" işareti yapmasıyla Ronnie elini hızlıca çeker. Heian onun Andreanne olduğunu farkeder, güzelliği karşısında büyülenmişti. Böyle bir iinsan'nın olmasına imkan veremeyordu, ona daha önce bu kadar yakından bakmamıştı. Neler düşünüyordu ? o bir tanrıydı bir insana aşık olamazdı...bunu çabucak unutmaya çalışsa bile tavrıyla bunu belli etmiyordu. Andreanne Darcia'nın yanıda çalışanlardandı en azından aklında öyle kalmıştı hiç ona bu kadar yakından bakmamıştı...
Kullanıcı profilini gör

İlginç olaylar...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Emma Watson'dan İlginç Açıklamalar