AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Adorleé M. Blarynce

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Adorleé M. Blarynce

MesajKonu: Adorleé M. Blarynce   C.tesi Ocak 29, 2011 10:38 pm

Karakter Özellikleri; Kıskanç, kibirli, kendini beğenmiş ve sürtük ama güvenilir ve dürüst. Aynı zamanda cesur ve lider özellikli.
Fiziksel Özellikleri; Kahverengı saçlı, uzun boylu ve esmer. Saçları uzundur ve gözleri kahverengi.
Savaş Tarafı; Nyx
Bir Rol Oyunu ( RP Seviyenize Göre Sınıflandırılacaksınız );

Gözlerini açtığında morgdaydı. Morgda mı? Sonra kafasına dank etti. Ölmüştü. Hem de çok acı bir şekilde. Ağzından çıkan kanın tadı hala damağındaydı. Kanı düşündüğü anda deliye döndü. Açtı hem de daha önce hiç hissetmediği bir açlıktı bu. Normal yiyeceklerle giderilmeyecek şekilde. Canı kan istiyordu. Öldüğü zaman yakılması gerekmez miydi? Başını salladı. Yakılmamıştı. Kesinlikle yakılmamıştı. Gayet normaldi. Düşündükçe başına ağrılar saplanıyordu. O sırada kapı açıldı. Neferet kapıdan içeri süzüldü. Tıpkı bir hayvan eğiticisi gibi elinde bir torba kan duruyordu. Adorleé kanı gördüğü anda fark etmeden Neferet'e koştu. Kendini engelleyemiyordu. Neferet kanı geri çekti. Keskin sesiyle "Dur." dedi. İlginçti. Durmuştu. O hayattayken annesinin rica ettiklerine bile uymazdı. Ona emir verilince durmuştu. Gözlerini Neferet'in gözlerine sabitledi. Eskisinden de iyi görüyordu. Neferet'in gözlerinde bir kırmızılık vardı. "Aç mısın?" diye sordu. Kafasını salladı. Tabii ki açtı. "Hem de çok açım." dedi sakince. Sesi olması gerekliğinden kalın ve güçlüydü. Neferet "Sana ne olduğu hakkında hiçbir fikrin var mı Adorleé?" diye sordu. Adorleé'nin kafası karışmıştı. Başını yana yatırdı ve "Yanlış bir şeyler mi?" diye sordu. Neferet kahkaha attı. "Hayır tatlım. Kişiye göre değişir aslında. Ancak, çok daha güçlü ve farklısın artık." Adorleé hiçbir şey anlamamıştı. Tek yaptığı şey susmaktı. Neferet, Adorleé'nin şaşkın bakışları karşısında kendisini bir açıklama yapmak zorunda hissetmişti. Gülümsedi. "Hadi ama Adorleé, sen zeki bir kızsın." dedi. Adorleé'nin sabrı tükenmek üzereydi. "Neferet bana ne olduğunu artık söyler misin?!" diye sordu öfkeyle. Neferet'in yüzündeki sevecen ve alaycı ifade, yerini soğuk bakışlara ve katı bir yüze bırakmıştı. "Sabırlı ol. Artık sen farklısın. Eğer aç kalmak istemiyorsan bana saygı duymak zorundasın. Bana, yani sana yaşam için bir şans daha veren Tanrıça'na!" dedi. Adorleé iyice şaşırmıştı. Tanrıça mı? Bıkkın bir sesle "Pekâlâ Tanrıça'm. Size yaptığım saygısızlık için özür dilerim. Çok acıktım. Bir şeyler yiyebilir miyim acaba?" diye sordu. Sorgulayacak gücü kalmamıştı. Neferet gülümsedi "Bunu mu istersin?" diye sordu elindeki kan torbasını gösterdi. Sonra kolunun altında ince bir çizik açtı. Yavaş yavaş kan akmaya başladı. Adorleé'nin tam anlamıyla ağzının suyu akmıştı. "Yoksa bunu mu?" Adorleé Neferet'e yaklaştı. Her ne kadar kendini lezbiyen gibi hissetse de Neferet'in kolunun altındaki ince çizgiden kanı emmeye başladı. Kanın, taze kanın tadı çok farklıydı. Neferet'in inlediğini duydu. İğrenmişti. Ancak birkaç dakika sonra kendisinin de inlediğini fark etti. Harika. Artık kendinden de iğreniyordu. Neferet kolunu çekti. Adorleé'nin şaşkın bakışlarını görünce tıpkı avını bekleyen bir kaplan gibi sırıttı. "Daha fazlası için emirlerime uymak zorundasın Adorleé." dedi. Adorleé Neferet'e resmen bağlanmıştı. Elinde değildi. Açtı ve Neferet'in kanı harikaydı. "Emriniz nedir Tanrıça'm?" diye sordu usulca. Neferet'in gülümsemesi bu sefer normaldi. "Tünellere gitmeni ve ben yeni bir emir verene kadar orada durmanı istiyorum. Tünellere bu sefer ben götüreceğim ancak tünellerden çıkmayacaksın. Ben emir vermediğim sürece." dedi. Adorleé düşünecek halde değildi. Eğildi ve "Tamam Tanrıça'm." dedi. Neferet sakince "Sen artık bir Kırmızı Çaylak'sın Adorleé." dedi.
3 ay sonra

"Hay lanet!" diye homurdandı Adorleé. Elizabeth arkadan bağırdı "Sorun mu çıkarıyor Adorleé?" diye sordu. Aslında sorun çıkarmıyordu. Tünele götürdükleri çocuk ailesi olan, tatlı ve şirin bir çocuktu ve yalvarıyordu. Onu öldürmek istemiyordu Adorleé. "Sizin olsun. Ben yeni bir tane bulacağım." dedi ve hızla uzaklaştı. Birilerine açıklama yapmak istemiyordu. Dışarı çıktı. Birkaç evsiz bulacak ve karnını doyuracaktı. Böylece fazladan insan üzmemiş olurdu. Açıkçası bunu neden önemsediğini bilmiyordu. Ama karnını doyururken içini bir şeyler kemiriyordu. İçine bir kurt düşüyordu. Acaba başkalarına da aynı şey oluyor mu düşüncesiyle bunu Elizabeth'e sorduğunda Elizabeth hayırcevabını vermişti. Bazen özel yeteneği hala duruyor mu diye düşünüyordu ancak sonra Neferet'in dedikleri aklına geliyordu. Nyx sizi terk etti. Sizin yeni Tanrıça’nız benim. Bana itaat etmeli, saygı duymalı ve şükretmelisiniz. Neferet’e itaat etmeyi sevmiyordu. Ancak karnını doyurması için bunun gerekli olduğunun bilincindeydi. Kilisenin yanından geçerken Tanrı’larına dua eden insanlara baktı. Oraya gidebilir ve oradaki insanların hepsini öldürebilirdi ancak bunu yapmak istemiyordu. Aslında yeni fark etse de bir şeylere inanmayı çok özlemişti. Neferet’e inanmıyordu. Fark etmeden Gece Evi’nin önüne gelmişti. Nyx heykeli bütün ihtişamıyla gecenin karanlığında parlıyordu. Adorleé öfkeyle yüzünü buruşturdu. Neden Nyx onu terk etmişti ki? Adorleé sürtüğün teki olsa da Nyx’e her zaman inanmıştı. Birden Nyx’e öfkeden çok özlem duyduğunu fark etti. Nyx heykelinin yanına gitti. O Neferet’e değil Nyx’e inanmak istiyordu hala. Onu Neferet’e bağlı tutan tek şey kandı. Ama hisleri, Nyx’e bağlıyken de bunun olacağını söylüyordu. Peki, gerçekten Nyx onu terk mi etmişti? Yoksa Neferet yalancı kaltağın teki miydi? Denemeye karar verdi. Nyx onu terk etmiş olsa bile Adorleé hala Nyx’ e inanıyordu. Heykelin yanına çöktü. “Nyx, lütfen…” diye fısıldadı. Sonra gözyaşlarına boğuldu. Rüzgâr estiğini hissetti. Farklı bir rüzgârdı. İçini ısıtıyor, onu tıpkı bir anne gibi kucaklıyordu. Alnının karıncalandığını hissetti. “Nyx...” diye fısıldadı. Nyx onu terk etmemişti. Neferet yalancı kaltağın tekiydi. Neferet’in sesini duydu. “Senin ne işin var burada!?” Adorleé ellerini yumruk yaptı. Hızla ve öfkeyle ayağa kalkıp suratını Neferet’e döndü. Adorleé’nin saçlarına karlar düşüyordu. Derin bir nefes aldı. Konuştuğunda sesi güçlü çıkıyordu. “Bana yalan söyledin. Hepimize yalan söyledin. Nyx bizi asla terk etmedi. Sırf hepimizi elinde tutmak için. Artık sana inanmıyorum Neferet. Sen yalancı kaltağın tekisin!” diye bağırdı. Gözlerinde hala yaşlar vardı. Neferet’in gözlerinde kırmızı bir ışık parlıyor, etrafında siyah renkte bir hava vardı. Konuştuğunda sesi öfkeyle etrafta yankılanıyordu “İşaretine ne yaptın?” diye sordu. İşaretine ne mi yapmıştı? Adorleé bu sorunun cevabını bilmiyordu. Gözlerinden akan yaşları engellemeye çalışarak “Seni ingilendirmez!” dedi. Birden Neferet’in sesi yumuşadı. Etrafındaki siyahlık gitti. Gözleri yeniden yosun yeşiline döndü. “Görmüyor musun? Benim emirlerimden çıktığın anda duyguların güçsüzleşiyor. Sen güçsüzleşiyorsun” dedi. Adorleé bu sefer kanmayacaktı. “Sana inanmıyorum!” dedi. Neferet’in kestane rengi saçları dalgalandı. Gözlerinde yeniden kırmızılık oluştu. “Bunu diğerlerine söylemeyeceksin Adorleé, söyleyemeyeceksin!” dedi. Neferet görünüş açısından çok etkileyiciydi. Kestane rengi, uzun ve düz saçları vardı. Gözleri yosun yeşiliydi ve beyaz teniyle çok uyuyordu. Hele de şuan beyaz teniyle çok uyuyordu. Yanakları soğuktan kırmızı olmuştu. Adorleé hızla koşmaya başladı. Eğer orada kalırsa Neferet’in onu öldüreceğini biliyordu. Koşuşunun hızlandığını fark etti. Arkasına bakmaya korkuyordu. Tünellere inerse onu bulacağını biliyordu. Gecekondulardan birine saklandı. Şimdilik Nyx’in onları terk etmediğini kimseye söylemeyecekti. Ama sadece şimdilik…
Kullanıcı profilini gör
Djarka Sobeck

Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Adorleé M. Blarynce   Paz Ocak 30, 2011 6:59 pm

6. Sınıf Safir Çaylak.

Yüksek Rahibeniz, seksi ve kötü oldu. Nahihiiha. ^^
Kullanıcı profilini gör

Adorleé M. Blarynce

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön