AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Elizabeth Ana Fermionatta

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lexina Aést Satiéncé

İş/Hobiler : RP yazmak

MesajKonu: Elizabeth Ana Fermionatta   Perş. Şub. 03, 2011 8:58 pm

Karakter Özellikleri; Genelde iyi bir kızdır ama onu sinirlendirdiğinizde tam bir şeytan oalbiliyor.Böle göründüğüne bakmayın eğer isterse tüm dünyayı yok edebilir ama o iyilerden yana.

Fiziksel Özellikleri; Kalın kırmızı dudakları var.Kahverengi baştan çıkarıcı gözleri.Güzel bir burnu bembeyaz bir ten rengi ve beline kadar inen siyah kahküllü dümdüz saçları var.

Savaş Tarafı; Nyx

Bir Rol Oyunu:

Elizabeth gözlerini açtı.Yağmur yağarken yerde yatıyordu.Siyah saçları bozulmuş, Elbisesi sırılsıklamdı.Ne olduğunu hatırlamaya çalışıyordu ama hatırlayamıyordu.Yerden kalktı.Yere düşmüş çantasını kaptığı gibi eve gitti.Eve geldiğinde kardeşi Daniell geldi.
Aman Tanrı'm ! Beth ! Ne oldu sana ! Anne ! Beth'e kötü şeyler olmuş dedi heyecanla.İç geçirdi.
Bebeğim ne oldu- dedi ve annesinin de sözü yarıda kaldı.Daniell ile birlikte alnına bakıyorlardı.
Ne var? Neden bana böyle bakıyorsunuz? dedi Beth.Çantasını yere attı ve hemen banyoya duş almaya koştu.Elbiselerini çıkardı.Duşun içine girdi.Aynada kendisine bakmaya korkuyordu.Kötü birşeyle karşılaşabilir miydi?Bilemiyordu.

Kabinden çıktı.Kıyafetlerini giydi.Saçını taradı.Saçını at kuyruğu olarak bağladı.İç çekti.Aynayı önüne aldı.Ağzı bir karış açık kalmıştı.Bunu beklemiyordu.Korkmuştu.Bu ilgi çekici hilal işareti yani Nyx'i temsil eden işaret bu muydu?Çok güzel ve bir o kadar ürkütücüydü.Hemen Nina'ya mesaj attı.
Aman Tanrı'm Nina ! Yardım et ! : ( dedi.Mesaj hemen gelmişti.Ama bu Beth'e yıllar sürmüş gibi gelmişti.İç geçirdi.
Ne oldu Beth ?
Vampir çaylağı oldum ! yazarken elleri titriyor ve korkuyordu.
Aman Tanrı'm ! Sen bir ucube mi oldun yani?
Ah, bilemiyorum Ni .. dedi.Ama bir daha mesaj gelmedi.Ah, harika! Arkadaşı ona sırt çevirmişti.Eşyalarını topladı ve annesiyle vedalaştı.Ne de olsa aile görüşme günlerinde gelirlerdi..Yola çıktı.Gece evini gördü.İşte yeni hayatı başlıyordu..
Kullanıcı profilini gör
Adorleé M. Blarynce

MesajKonu: Geri: Elizabeth Ana Fermionatta   Perş. Şub. 03, 2011 10:03 pm

Öncelikle çok kısa olmuş. Çok klasik bir konuydu. Birçok rp konusu işaretlenmeyle alkalıdır doğru ama en azından ilgi çekici birşeyler ekleyebilirdin. Betimlemeler çok azdı. Renklendirme kötüydü. Biliyorum sitede bu renkler var ama internette renk kodlarını kullanarak yazabilirsin. Cümlelerin sonunu renklendirmemişsin. Konuşmaları yazarken tırnak işareti (" ") kullanırsan konuşma olduğu daha rahat anlaşılır ve de aynı kişileri konuşturduğun zaman aynı renkleri kullanmalısın. Ama dediğim gibi asıl puan kırılma nedenleri az betimleme ve kısalığıdır ve tabii konu da.
Puanın: 70

4.snıf Çaylak.
Gece Evi'ne Hoşgeldin Smile
Kullanıcı profilini gör

Elizabeth Ana Fermionatta

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası