AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

Starbucks İlk Tanışma Anımız

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lexina Aést Satiéncé

İş/Hobiler : RP yazmak

MesajKonu: Starbucks İlk Tanışma Anımız   Ptsi Mart 07, 2011 10:29 pm

Öncelikle bu RP'yi oluşturanlar:
Jacee Jordanna - Lexina Aest Satience

Pekaka, pekala.Kabul ediyorum.Ben bir moronum.Kızın bana neden aval aval baktığını anlamıştım.İşaretimi -tabii ki içi dolu parlak kırmızı ve belime kadar inen işaretimden bahsediyorum- kapatmayı unutmuştum.Evet, ben moronum çünkü bir Kırmızı Rahibe böyle olmamalı.Her neyse.Herkes bana döndü.Hatta resmimi çeken bile olmuştu.Lanet olsun!En azından kar yağıyordu ve ben gözleriin yarısına kadar kapalıydım.Pekala.Ayaklarım geri gitmemi istiyordu ama beynim bekle diyordu.Hiçbir şeye karar veremedim.Ve kendimi bir eve attım.Kapı açıktı.İçeride küçük bir kız vardı.Bana sevinçle baktı.Yanıma geldi.
-' Hey ! Sen Kırmızı Yüksek Rahibe Lexina'sın ! Bende sizin gibi olmak istiyordum!' dedi.Kafayı mı yemişti yoksa beyni Karanlık çaylaklar tarafından yıkanmışmıydı?Ne kadar kötümserim.
-' Ah, şey elbette ki.Lütfen.Bana banyoyu gösterir misin?' dedim telaşla.Çocuğa sırıttım.Bana bir yeri gösterdi.Onu öpüp banyoya koştum.Çantamdan hemen kapatıcımı çıkardım ve kapattım.

Evin arka tarafından çıktım.Starbucks'a ilerledim.
-' Nihayet!' diye iç geçirdim.Her neyse.İçeriden bir Cappucino aldım.Her zaman ki gibi Starbucks tıklım tıklımdı.

-' Lanet olsun!Şu koca gövdeni çeker misin?'
-' Bak dostum, çekil de tatsızlık çıkmasın'
-' Tanrım.Çekil önümden' gibi seslere alışıktım.Ve yine aynı sesler geliyordu.İç çektim ve dışarıda hoş bir masaya oturdum.Pipetimden içip etrafa bakarken bir erkek bana göz kırptı.Gözlerimi çevirdim.Tam Ayağa kalkıp ona sırtımı dönecekken arkamda duran -ve elinde Cappucino olan- bir kızla çarpıştım.Kahvelerimiz üzerimize dökülmüştü.
-' Ah, Tanrım!Dikkatli olamaz mısın?' dedim sürtükçe.Sonra da bana baktığını görüp 'Şey, tamam.Lanet olsun ! Özür dilerim.' dedim.
-' Ah, pekala sorun değil.Haydi oturalımda bana bir Capuccino ısmarla ha?' dedi.Kafamı salladım ve iki tane Capuccino alıp geldim.Kıza elimi uzattım.
-' Hey, ben Lexina Aest Satiéncé.' dedim.
-' Ah, sen Gece Evinde Kırmızı Yüksek Rahibesin değil mi?' dedi.
-' Korkmadın mı?' dedim merakla.
-Hayır.İnsan...' dedi.İnsan kelimesinde tereddütlü gibiydi.'Yani insan bir Half-Blood olunca korkmuyor.Ah, bu arada ben de Jacee Jordanna'Aslında kendi kafamdan birini bulduğuma sevinmiştim.
-' Nyx...O mu yaptı?' dedi dövmelerime bakarken.Ona aval aval baktığımı görünce gözlerini çevirdi.'Yani kırmızı dövmelerini, Nyx'mı yaptı?'Nyx derken tiksiniyor gibiydi.
-' Lanet olsun!Sen karanlık taraftasın' dedim.
-'İstersen kalk.' dedi alışkın gibi.
-' Hayır Jacee.Asla olmaz.Sen benim arkadaşımsın.İster Nyx ister Karanlıkta ol.Ben..' dedim.Duraksadım.Alaycı kuzgunlardan bahsedecekmiydim?Karar verdim.' Ben bir Alaycı Kuzgun ile arkadaşım.' dedim.'Adı Rephaim'.En azından sadece 'arkadaş'dık.Bana baktı.
-'Evet.' dedi dalgın dalgın.Birşey düşünüyordu.Onu çok sevmiştim.Ama Jacee'yi Adorlee'den saklamalıydım.
Kullanıcı profilini gör
Jacee Jordanna

İş/Hobiler : Şarkı söylemek ve poz vermek!

MesajKonu: Geri: Starbucks İlk Tanışma Anımız   Salı Mart 08, 2011 7:45 pm

Starbucks' tan eldığım, üzerinde dumanı tüten ve benim soğuktan uyuşmuş ellerime iyi gelen bir sütlü kahve aldım. Starbucks' ın kahveleri mükemmeldir. İçerinin sıcak havası herkesi etkiler. İster istemez bir muhabbet havası oluşur. Ayrıca kimsenin bana şüpheyle bakmadığı nezih bir ortam. Bu tür ortamlara herkesin ihtiyacı vardır. Muhabbet edenlere gülümseyerek bakıyordum. Bu mimik, benim yüzümden yoksun bir mimiktir. Genelde gülümsemem. Hatta hiç gülümsemem. Ama şimdi keyfim yerinde olduğu için sorun yok.

Kapı şıngırdayınca içeri giren kişiye kısa bir bakış attım. Yüzü bana tanıdık gelmişti. İlgilenmiyorum! Sadece tanıdık gelmişti. İçerisi iyice dolmuştu. Kaloriferleirn verdiği sıcaklığın yanında bir de insanların vücutlarından yayılan sıcaklığı çekmek beni bunaltmıştı. Su almak için ayağa kalktım. Siyah eteğimi düzelttim. Etrafıma bakındım. Hlf-Bloodlar çekici ollur ve insanlar onlara bakmaktan kendilerini alamazlar. Ancak bir göz bile bana çevrilmemişti. Sinirlerim bozulduve kasaya yönelecekken birine çarptım. Sıcak sıvı, bütün yünlü sweat-shirt' ümü batırdı. Beyaz olan her tarafı kahve lekeleri ile sıvandı. Gözlerimi kapattım. Bunun bir hayal olmasını diledim. Gözleirmi açtığımda beni azarladı. Bu kadarına dayanamazdım. Bağırarak "Seni..." dedim ve sesimi azaltarak yanına yaklaştım ve " sürtük. Şükret başkaları var." dedim. Masadaki peçeteleri büyük bir öfkeyle çektim ve üzerime bastırdım. Bu kazağı ben Channel' dan almıştım ama. Masama geri oturdum.
"Sorun değil. Bana Channel bir kazak ve Cappucino borcun var." dedim. Hemen iki tane kaptı ve geldi. Masaya, karşıma oturdu ve elini uzattı.
"Hey, ben Lexina Aest Satiéncé." dedi. Kollarımı çiçek yaptım ve "Sen kırmızıların yüksek rahibesisin değil mi?" dedim.
"Korkmadın mı?" diye sordu. Yüzüme ölümcül gülümsememi taktım.
"İnsan Half-Blood olunca hiçbir şeyi kafaya takmıyor." dedim. Birisinin bize mal mal baktığını fark ettim. Basıncı kontrol edebildiğim için kanının akışını değiştirdim. Minik adımlarla tersten aktığını hissetmesi çok sürmeyecekti. Birden kaşlarını acıyla çattı ve önünü döndü.
"Adım Jacee Jordanna." dedim. Ona baktım. Onu Gece Evinde dövmeleri açıkken görmüştüm. "Nyx... Dövmelerin onun eseri değil mi?" diye sordum. Nyx denen ukala kadının adını tükürerek söylemiştim. Kalona benim için fazla seksi, Nyx ise fazl iyiydi. Bu yüzden ikisinin tarafında da değildim. Ama savaş zamanı dünyaya hangisinin katkısı olacaksa onun tarafındayım.
"Lanet olsun! Karanlık taraftasın." dedi.
"İstersen kalk." dedim çok rahat bir ifadeyle.
Birden bana, onun arkadaşı olduğumu haykırdı. Şaşırmıştım. Evet, alaycı kuzgun ile arkadaş olduğunu biliyordum. Onları kimsenin görmediğini sanıyorlarsa yanılıyorlardı.
"Bunu biliyorum. Bence buluşurken daha gizli yerler seçmelisiniz." dedim. Gülümsedim. Herkesin bir sırrı vardı değil mi?
Kullanıcı profilini gör http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Lexina Aést Satiéncé

MesajKonu: Geri: Starbucks İlk Tanışma Anımız   Çarş. Mart 09, 2011 2:14 pm

"Bunu biliyorum. Bence buluşurken daha gizli yerler seçmelisiniz." dedi.Evet yüzünde hala o ölümcül gülümseme ve ukalalık vardı.Konuyu değiştirmek için Channel t-shirt'ünden bahsetmeye karar verdim.''Ah şey, Channel t-shirt'ünü nereden aldın?''dedim telaşla.Bana ters ters baktı.Tanrıça aşkına!Ben neden hep Karanlıktan birilerini buluyordum ki?
'' Bak Lexina, konuyu değiştirdiğinin farkında olmadığımı düşüne sakın, ve şey özel marka satan bir yerden aldım'' dedi.Gözlerimi kıstım.Çekici bir kızdı.Göğsünde çiçek yaptığı ellerini masaya koydu.Parmağıyla ritim tutmaya başladı.Ona ne-var-deli-gibi mi-görünüyorum? bakışı attım.Kafasını yana eğdi.''Bilemeyeceğim'' dedi ve güldü.Evet, ben de güldüm.''Harika, tam kafandan birini bulmuşsun öyleyse'' dedim.Arka tarafa baktı.'' Hmm, bir Alaycı Kuzgun'la-ki adı Rephaim- arkadaşlık ettiğini benim dışımda başka kimse bilmiyor değil mi?'' dedi.Ona bakakalmıştım.Sanki herkesin bizi duymasından çekinir gibi korkunç bir fısıltıyla konuşmuştu.Yutkunup boğazımdaki düğümü çözmeye çalıştım.Ama çok sıkıydı.Cappucino'mdan bir yudum aldım ve DKNY t-shirt'ümü düzelttim.Çenemi dikleştirdim.Aslında ona ne kadarını söyleyebileceğimden oldukça şüpheliydim.''Hayır'' dedim aniden.Gülümsedi.''Hey, beni tehdit etmeyeceksin değil mi Jacee?'' dedim.''Bak, olağanüstü güçlerimi kullanıp seni gebertirim'' dedim.Olağanüstüyü kısık bir sesle söylemiştim.Kafasını iki yana salladı.''Canımı yakmazsan -ki yakamazsın- hayır'' dedi sürtükçe.Gözlerimi çevirdim.'' Aynı Afrodit'e benziyorsun'' dedim.Bana baktı.Bende bakarak karşılık verdim.'' Ama Aphrodite sürtük ve iyi.Ben Karanlığım Lex.'' dedi.'' Yanlış söyledin.Aphrodite=Sürtük-Uyuz-Kendini havalı sanan ve iyi.'' dedim.Kahkaha attık.Ama sonra tekrar ciddileştik.''Beni tehdit etmeye kalkışma.'' dedim.''Sen de benimle takıldığını -ve takılacağını- kimseye anlatma.'' dedi.Gülümsedim.Omzuna vurdum.'' Merak etme.Ama şu sürtükçe tavırlarından ve korkunç gülümsemenden vazgeçmelisin ''dedim.Bana bunun-mümkün-olacağını-aklından-bile-geçirme bakışı attı.Kafamı iki yana salladım.Aslında belki onu Rephaim'e yaptığım gibi Aydınlığa, Nyx'in tarafına alabilir miydim?Bu mümkün olabilirdi.-Sanırım-.Ben bir alaycı kuzgunu, Rephaim'i Nyx'e çevirmiştim.Gerçi pek emin değildim.
Kullanıcı profilini gör
Jacee Jordanna

İş/Hobiler : Şarkı söylemek ve poz vermek!

MesajKonu: Geri: Starbucks İlk Tanışma Anımız   Perş. Mart 10, 2011 6:40 pm

"Bundan asla vaz geçmem." dedim. Kahvemden bir yudum aldım. Öğğ... Soğumuştu. Yüzümü buruşturdum ve kahveyi ileriye ittim. Kazağıma baktım. Ağlamak istiyordum. Umarım lekesi çıkardı.

Beni Afrodit ile karşılaştırmalarını sevmiyordum. Çünkü Afrodit bir kaşardı. Ben ise değildim. Ben onun kucağından onun kucağına atlamıyordum. Her ne kadar öyle bir izlenim versem de değildim. Lex' e baktım. Halinden memnundu.

"Beni Afrodit ile karşılaştırmamanı öneririm. Ben Afrodit gibi değilim ve olmamda. Ben bambaşkayım. Ben kimseye benzemem. Başkaları bana benzer." dedim. İyice hiddetlenmiştim. Afrodit' in ismini duyduğymda hep böyle oluyordum. O kızı sevmiyordum. Açıkçası bu dünyada sevmediğim o kadar çok insan var ki. Gece Evi profesörleri bunların başında geliyor. Ve Zoey' in takımı. Aman ne iyi. Hep onlar göz önünde. Bu yüzden Gece Evi' nden etrafı yıkarak ayrıldım. Bunları düşünürken iyice dalmış olmalıyım. Lex' in bana seslendiğini duymadım bile.

"Jacee! Seni böyle yapan şey ne? Yani tavırlarını bu hale getiren?" İşte başlıyorduk. Bütün hayatımı ortaya dökecektim ama bu sorun değildi. Hayatımı anlatmayı seviyorum.

"Pekala. Uzun bir hikayeye hazır ol." dedim. "Birkaç yıl önceye kadar elbette böyle değildim. Ama kendimi tanımaya başladığımdan bu yana özel olduğu hissediyordum. 15. yaş günümde birkaç gün önce güneş gözlerimi çok rahatsız ediyordu. Hep gölgede kalıyordum. Ve bir gün okula gittiğimde yanımda oturan arkadaşımdan çük güzel kokular yükselmeye başladı. Hele sinevizyon odasına girdiğimde birisinin üzeirne atlamamak için kendimi zor tutuyordum. Ben de annemden habersiz Gece Evi' ne gittim. Bana eşyalarımı toplayıp Gece Evi' ne gelmemi söyledi. Ben de anneme söyledim. Buna saygı gösterdi. Gece Evi' ne geldiğimde işaretim olmadığı için mutluydum. Çünkü onlardan farklıydım. Bana eğitmenlik yapan kişiyle aramda sorun yoktu. Ancak bir gün kafetaryada benimle dalga geçtiler. Bana hakater derecesinde şeyler söylediklerinde sinirlendim. O anda sinirden kudurdum. Ancak özel gücümün olup olmadığını bilmiyordum. Daha sonra öğrendim. Basıncı etkileyebiliyorum. Bu harika bir şey. Biliyor musun, istesem bu kafedeki herkesi öldürebilirim. Sadece kan basıncını terse çevirmem yeterli. O kıza da aynısını yaptım. Bana yalvarıncaya kadar kanını tersten akıttım. Beni hemen eğitmenime götürdüler. Bana uzun bir nutuk çektikten sonra bıraktı. Ancak hırsımı alamadım ve eğitmenimin odasındaki camları patlattım. bunun üzerine değişimimi tamamladığımı söyleyip gidebileceğimi söylediler. Ben de tamam dedim. Ev sorun değildi." Sustum. ona baktım. "Ya sen? Senin değişik bir hikayen var mı?" diye sordum. Elbette herkedin bir hikayesi vardır.

RP OUT: Half-Blood alımlarında özel yeteneğim onaylandı ama profilime yazılmadı. Ben de rplerde kullanıyoum ona göre:D
Kullanıcı profilini gör http://hollywood-rpg.yetkin-forum.com
Lexina Aést Satiéncé

MesajKonu: Geri: Starbucks İlk Tanışma Anımız   Perş. Mart 10, 2011 8:34 pm

RP out : Tamam (: Ben de özel yeteneğimin onayını bekliyorum ama Kırmızı olduğum için bişiler var Very Happy

Bana hayat hikayesini anlatmıştı.Şey, aslında onu hırçın yapan insanlar olmalıydı.İç çektim.
-'' Herkesin bir hikayesi vardır, Jacee' dedim.Bana baktı.
-''Aklımı okudun'' dedi.''Ama bir daha deneme'' dedi sürtükçe.İç geçirdim.Ona sen-aklını mı-kaçırdın bakışı attım.Gözlerini çevirdi.
''Elbette var Jacee.Bak, benim ailem çok iyi insanlardır.Onlardan ayrılmak zor oldu.İlk zamanlarda Nyx'ı sevmiyordum.Beni ailemden ayırmıştı.Ama bir gün rüyama girdi.Bana Safir vampirlik ve Kırmızı Vampirliği gösterdi.Ben kararsız kalmıştım.Bana seçim şansım olmadığını ama her iki taraftada kötülüğün beni bırakmayacağını söyledi.Elbette Nyx'ı seçecektim çünkü beni inandırdı.O mükemmeldi.Uzun beyaz elbisesiyle ışık saçıyordu.Şey, Zoey ve diğer kızları -Damien dahil- bilirsin'' dedim.Zoey ve kızları duyunca homurdandı ama duymazdan gelip devam ettim.''İşte yanıma ilk Stevie Rae geldi.Afrodit beni görmüş olmalıydı.O zamanlar Adorlee ile yeni tanışmıştım.Ruh okuyucu olan.'' dedim.Jacee mırıldanarak:
''Tanrım!Senin hiç normal çaylak arkadaşların yok mu? Mesela gece evinde 6. sınıf çaylaklardan falan.Rephaim, Zoey, Stevie Rae, Adorlee.'' dedi.Ben de ona gülümsedim:
''Sen de benim arkadaşımsın ve bir Half-Blood'sun.'' dedim.Ondan ses çıkmayınca devam ettim.
''Adorlee, Damien, İkizler ve Zoey yanıma geldiler.Bana Nyx iel ilgili şeyleri anlattılar ve birileriyle tanışırsam onlara söylememi istediler...Ben Kırmızı Vampir olurken Zoey ve diğerleri başucumdaydı.Ve o günden sonra beni Kırmızı Vampirlerin Yüksek Rahibesi ilan ettiler.Sonra Kalona'nın Shade'lerle işbirliğine girdiğini falan öğrendim.Alaycı Kuzgunlar yaralanmıştı.Kimisi ölmüş kimisi kaçmıştı.Ama ben Rephaim'i buldum.On u iyileştirdim.Zaten bunun önemi yok.Onunla bir arada olabileceğimi sanmıyorum ama aramızda garip bir bağ var.Şimdi de buradayım'' dedim.Jacee beni dikkatle dinlemişti.
'Ah, şey hayat hikayen çok maceralıymış'' dedi.Elini masaya koydu.Uzanıp elini tuttum.Elini çekmedi.Bu beni gülümsetmişti.
''Bak Jacee..Hayatımda normal çaylakların olmadığını söylemiştin.Sen de benim arkadaşımsın.Bunu unutma'' dedim ve elimi çektim.
Kullanıcı profilini gör

Starbucks İlk Tanışma Anımız

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» I.Snıflar---I. Ders:Astronomiye Giriş ve Tanışma
» Rated R Superstar Edge Tanıtım
» sol beyin mi sağ beyin mi
» sünger bob İzle Tanı (TANIMIYANMI VAR :)
» Smackdown Güreşçileri