AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

L.Aést Satiéncé

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lexina Aést Satiéncé

İş/Hobiler : RP yazmak

MesajKonu: L.Aést Satiéncé   Cuma Mart 11, 2011 12:20 am

Gece Evi'ne geldiğimden beri işler garip ilerliyordu.Nyx'dan nefret etmiştim.Ama bir gece rüyama girmişti.O gün aynen şöyle olmuştu.Ah, bu arada benim eski adım Alexandra idi (:

Rüya, rüzgarın hışırtısıyla başladı.Işık gözüne vuruyor canını yakıyordu.Birden etraf kararmaya başladı.Karşısında aynadaki görüntüsünü gördü.Pembe bir tualet giymişti.Saçları sarıydı.Çok güzeldi.Sonra alnındaki dövme ilgisini çekti.Tam hayallerindeki gibiydi.İçi dolu hilalin etrafında dantel gibi birbirine düğümlenmiş dövmeler vardı.Ama bu garipti.Dövmeleri safir değil kırmızıydı.Gözleri faltaşı gibi açıldı.Dövmesi renkten renge girdi ve en sonunda parlak kırmızı rengini aldı.Safir olmasını bekliyordu.Arkasını döndüğünde beline kadar açık olan yerde parlak kırmızı dövmeleri vardı.İstese de istemese de güzelliği karşısında büyülenmiş bir şekilde '' Vay canına '' dedi. Omuz silkti ve arkasını döndü.Karşısında kendi dövmesinin aynısı olan ama safir renkli dövmeleri olan birini gördü.Aman Tanrıça!Bu kendisiydi.Aralarında bir kadın velirdi.Çok güzeldi.Bu güzellik karşısında Alexandra büyülenmişti.'' Alexandra, kızım'' dedi kadın.''Siz, siz kimsiniz?'' dedi Alexandra.''Ben Nyx sevgili kızım.Kendine inan.Karanlık her zaman kötü değildir.Aydınlığın her zaman iyi olmadığı gibi'' dedi.Alexandra irkildi.Nyx'in karşısında büyülenmişti.'' Tanrıça'm.Bunun benimle ne ilgisi var?'' dedi Alexandra.Nyx ona kusursuz bir şekilde gülümsedi.'' Herkesin buna ihtiyacı vardır, kızım'' dedi.Alexandra'nın gözleri doldu.'' Peki, Nyx..Bu kırmızı dövmeler de neyin nesi?'' dedi.Nyx elini alnında gezdirmeye başladı ve en sonunda yanağını tuttu.'' 2 tane seçimin var yavrum.Kırmızılardan mısın Mavilerden misin?'' dedi.Alexandra gözlerini kollarındaki kırmızı dövmelere dikti.Nyx'in kusursuz yüzüne baktı.'' Kırmızı ve mavi mi?'' dedi.Nyx ona tekrar gülümsedi.'' Evet kızım.Her iki tarafta da kötülük peşini bırakmayacak.Aslında senin seçim şansın yok.Kader senin için ikisinden birini seçecek.Şuan sen kırmızı vampir halinsin.Karşındaki mavi vampir halin.Sana gösteriyorum.Her iki taraftada kötülük yakana yapışacak.Sen yolunu kendin belirleyeceksin'' dedi Nyx.Sonra da '' Kırmızı olursan eğer, sakın korkma..Arkadaşların seni kurtaracak çocuğum..'' diyerek ekledi.Alexandra yerinden sıçradı '' Benim arkadaşım yok! Olmayacak da! '' dedi ve ağlamaya başladı.'' Kendine inan kızım..Kendine inan..'' dedi Nyx.Yokolurken '' Uğurlar Olsun Alexandra'' dedi.Alexandra '' Uğurlar olsun, Nyx '' diye fısıldadı.
İşte böyle olmuştu..O günden beri Nyx'ı seciyorum.Tabii sonra adımı Lexina yaptım.Gerçi ertesi günde bunlar oldu:

Lexina, Adorlee diye bir kızla tanışmıştı.Onu sevmişti.Şimdi de onunla tanışmaya gidiyordu.Zaten bu okulada

alışmıştı.Aradan uzun zaman geçmiş ve Lexina; 6. sınıf Çaylak olmuştu.Vampşr olmasına az kalmıştı.Bilemiyordu.İç

çekti.Yürümeye başladı.Avluda Adorlee'yi gördü.

-' Hey ! Adorlee !' dedi.Adorlee ona el salladı.Gel işareti yaptı.Lexina yan yan gülümsedi.
Nerdesin Lexina?' dedi gülerek.Lexina da sırıttı.
-' Biraz işim vardı.İş.Anla işte' dedi.Lexina, kendinden pek emin değildi.Nyx ona dün de görünmüştü.Kırmızı Vampir olmaktan bahsetmişti.İç çekti.Ah, normal vampirde olabileceğini söylemişti.Lexina korkuyordu.Bunu Adorlee'ye anlatıp anlatmayacağından şüpheliydi.Adorlee düşüncelerini okumuş gibiydi.
-' Hey, Lexina..İyi misin?' dedi Adorlee.Lexina zorla gülümsedi.Tam 'evet' diyecekti ki ağzından
-' Hayır ' kelimesi çıktı.Adorlee ona baktı.
-' Tanrıçam..Anlat bana ne oldu?' dedi.
-' 2 yıl öncede olduğu gibi Nyx bana göründü.Kırmızı Vampir de olabileceğimden söz etti.' dedi.Adorlee ona baktı:
-' Nasıl yani? Stevie Rae gibi mi?' dedi.Lexina kafasını salladı.
-' Tanrıça..Sen olmamalısın.Hayır!' dedi telaşla.Lexina ona döndü;
-' Ne oldu?Adorlee ne var ki bunda.Hem Nyx normal vampirde olabileceğimden bahsetti.' dedi.Adorlee'nin iç çektiğini duymuştu.Kafasını iki yana salladı Adorlee.
-' Kırmızı Vampir olursan benden vazgeçme..Olur mu?' dedi.Lexina sırıttı.Onu kucakladı;
-' Tabii ki hayır Adorlee.Sen benim buradaki ilk arkadaşımsın' dedi.Lexina içine kapanık birisiydi.Adorlee kesinlikle süper bir arkadaştı.Hatta dost.Yürümeye başladılar.Drama Sınıfna indiler.Dersleri drama idi.Hem Lexina Stevie Rae'yi düşünüyordu.Kafasını tekrar salladı.Onunla konuşmalıydı.İçeriye sarı bukleleri zıplayan ve alnında kırmızı dövmesi olan Stevie Rae içeri girdi.
-' Ah, iyi insan yani kırmızı vampir lafın üstüne gelir' diye mırıldandı.Stevie Rae gözlerini Lexina'ya dikti.Sonra da içi boş mavi hilaline baktı.Lexina'ya el salladı.Lexina da Stevie Rae'ye elini salladı.Ardından Zoey girdi.Zoey'de ona el salladı.Lexina iç çekti.Stevie Rae yanına oturdu.Zoey'de Adorlee'nin yanına geçti.Yani diğer sıraya.Buradaki sıralar ilk okul sıraları gibi değildi elbette.Stevie Rae;
-' Selam, Lexina' dedi.Lexina ona baktı.
-' Merhaba, Stevie Rae' dedi.Stevie sırıttı.sarı bukleleri zıpladı.Kapıya döndü.Aphrodite içeri girdi.Lexina'nın diğer tarafına geçti.Aphrodite ona baktı;
-' Seni gördüm' dedi.Lexina ona soru işaretleriyle bakarak:
-' Tanrıçam..Hey Aphrodite beyninde bir sorun mu var zaten içeri girdiğin anda benimle yüzyüze geldin.' dedi.Aphrodite dudaklarını büzdü:
-' Ah, sen moronsun! Gelecekte seni gördüm Lex!' dedi.Sonra Stevie Rae konuşmaya başladı:
-' Bak aphrodite'nin görüşleri kesindir ve seni bir mavi vampir sonra da kırmızı vampir olarak gördü.' dedi.Zoey ve Adorlee yanlarına geldi.
-' Nyx dün seninle konuştu değil mi?' dedi Zoey.Lexina:
-' E-evet.Dün benimle konuştu.' dedi.
-' Neler söylediğini hepimiz biliyoruz Lex' dedi Adorlee.Lexina harika gibi şeyler mırıldandı.Araya ikizler girdi.
-' Mırıldanmayı kes Lex!' dedi Shaunee.Erin ardından:
-' Al benden de o kadar ikiz' dedi.Lex güldü.Aphrodite
-' Ah, sersem ikizleer' dedi.İkizleer kısmını Shaunee'yi taklit ederek söylemişti.Shaunee ona pis pis baktı.
-' Durun kavga etmeyin! Şuan Lexina ile ilgilenmeliyiz' dedi Adorlee.
-' Tanrıçam.Lafı ağzımdan aldın Adorlee' dedi Zoey.İkizler ve Aphrodite sustu.Damien bir sandalye çekti ve sessizce yanımıza geldi.Zoey konuşmaya başladı:
-' Bak Lexina.Seni kırmızı Vampirken Nyx'e Sırt Çevirdiğini gördü.Aphrodite...Mavi Vampir olunca da Karanlığa geçtiğini gördü.Seni koruyacağız.Nyx seninle konuştu.Sen özelsin' dedi.Lexina ayağa fırladı.
-' Hayır ! Ben sıradan bir çaylağım.Sizinle takılmak mı? Hayır ! Ben bela istemiyordum.Lanet olsun!' dedi ve oradan uzaklaştı.Sonra birden boğazına bir acı yükseldi.Ağzından kan çıktığını hissetmişti.Gözlerinden be burnundan da.Ciğerlerine kan dolduğunu hissediyordu.Gözleri kapanırken başında Adorlee, Zoey, Stevie Rae ve Aphrodite'yi gördü.Sonrasından iz yoktu.

O zamandan bu yana kırmızı vampir oldum.Yüksek Rahibe.Henüz bir çaylağım yok.Şey, kırmızılardan olmasını tercih ederim doğrusu.
Acaba beni daha neler bekliyor?Neyse, ah Tanrıça adına...Dostlarımı tanıtayım.:

Adorlee M. Blaryncé = O bir ruh okuyucu.Benim ilk arkadaşım (:

Jacee Jordanna = Evet, Karanlık tarafta.Ah, benim ne zaman normal bir çaylak arkadaşım oldu ki zaten?

Rephaim = Ah, şey evet o bir Alaycı Kuzgun.Ama onu ben iyileştirdim.(: Yine de Rephaimle damgalı olmak hiç hoş değil doğrusu.
Kullanıcı profilini gör

L.Aést Satiéncé

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası