AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am
Nyx
Nyx
Barbara Elvfsie
Barbara Elvfsie
Nyx
kaan01
kaan01
mustafa86
mustafa86
gizemmli_kız

Paylaş | 

GossipGirl.com

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Desire Belcourt

V. Sınıf Çaylak | KK. Lideri V. Sınıf Çaylak | KK. Lideri

Karakter Kartı
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: GossipGirl.com   Paz Nis. 25, 2010 4:58 pm

Bazı ayrıcalıklı insanların yaşamlarının gerçekte neye benzediğini hiç merak ettiniz mi? Şey, size kendim bizzat anlatacağım zira ben de onlardan biriyim. Güzel mankenler, aktörler, müzik yetenekleri ya da matematik dahilerinden söz etmiyorum. Benim sözünü ettiklerim doğuştan şanslı olanlar. Yani, bir insanın sahip olmayı isteyebileceği her şeye sahip olup bunun nimetlerinden sonuna dek yararlananlar, bizler.
Ben ve arkadaşlarımın yaşadığımız, okula gittiğimiz, oyunlar oynayıp yatıp kalktığımız -ki çoğu zaman birbirimizle yatarız- New York, Yukarı Doğu Yaka'sına hoş geldiniz! Her birimiz, kendi özel yatak odalarımızın, banyolarımızın ve kendi özel telefon hatlarımızın olduğu kocaman dairelerde yaşıyoruz. Para, içki, seks ve istediğimiz başka her şey için sınırsız kullanım hakkımız ve ailelerimiz çok sık evde bulunmadığı için de kendimize ait bolca zamanımız var. Zekiyiz ve ailelerimizden gelen klasik bir çekiciliğimiz var, olağanüstü kıyafetler giyiyoruz ve eğlenmeyi iyi biliyoruz. Elbette ki boklarımız hala kokuyor ancak siz bu kokuyu alamazsınız çünkü hizmetkarlarımız, Fransız parfümcülerin bizler için özel olarak üzerinde çalıştığı ferahlatıcı kokuları her saat başı banyolara püskürtüyor.
Lüks bir hayat, ama birilerinin de bunu yaşaması gerek.
Hepimizin evleri, Beşinci Cadde üzerindeki Metropolitan Sanat Müzesi ve Costance Billard gibi çoğumuzun gittiği özel kız ve erkek okullarına yürüme mesafesinde. St. Jude'daki seksi çocukların başları üzerinden parıldayan güneş eşliğinde Beşinci Cadde'de sabahlar hala çok güzel, akşamdan kalmış olsak bile.

Hepimizi birden takip ediyor olacağım. Günahkar bir yıl olacak, belanın ve skandalın kokusunu şimdiden alabiliyorum.

" Beni sevdiğinizi biliyorsunuz, xoxo Dedikoducu Kız "
Kullanıcı profilini gör

GossipGirl.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası